Фірма Bosch побудувала спідстер з «розумним інтер'єром»
Категорія
Авто-мото
Дата публікації

Фірма Bosch побудувала спідстер з «розумним інтер'єром»

Фірма Bosch побудувала спідстер з «розумним інтер'єром»
Джерело:  Мотор.ru

Компанія Bosch представила концептуальний спідстер з повністю цифровою передньою панеллю, покликаною полегшити управління автомобілем. Прем'єра прототипу відбулася на виставці споживчої електроніки CES в Лас-Вегасі, пише Мотор.
Мультимедійний комплекс покликаний подавати водієві різні візуальні і звукові сигнали в залежності від навколишнього оточення. Приміром, у разі появи пішохода праворуч з відповідної сторони загориться застережливий світловий елемент.


За словами представників компанії, заміна традиційних кнопок і механічних перемикачів сенсорними дисплеями сприяє більшій концентрації уваги водія на дорозі.


Крім того, концепт-кар оснащений функціями автономного управління на основі GPS-датчиків. Наразі момент Bosch веде розробку і тестування системи повністю автоматичного паркування, яка з'явиться на серійних машинах в 2018 році. Німці вже уклали договір про використання технології з одним із автовиробників, назва якого поки не повідомляється.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм