Гороскоп на 29 листопада для всіх знаків зодіаку
Категорія
Гороскопи
Дата публікації

Гороскоп на 29 листопада для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 29 листопада для всіх знаків зодіаку
Джерело:  online.ua

Для Водоліїв дуже часто все вирішує післясмак. У всьому. Все залежить від того, що відчуєш після. Після спілкування, після поцілунку, після сварки, після кави, після погляду. Це "після" багато в чому є визначальним.

Дуже хочеться сісти і просто поговорити з кимось по душам. Говорити без перестанку всю ніч. Дивитися разом на нічне небо, мріяти разом, згадувати красиві і кумедні моменти з минулого, багатозначно мовчати. Рибам часто страшенно не вистачає саме такого проведення часу. саме жінка-Риба всерйоз здатна задатися питанням: навіщо мені цей чоловік в будинку, якщо всі свої проблеми я вирішую сама? "Раптом" - це друге ім'я Риб! Раптово засумували, раптово засміялися, раптово образилися - і знову все як завжди. Риби, мабуть, наненав'язливіший знак Зодіаку, але якщо їм щось дійсно потрібно - вони доб'ються свого обов'язково.

Міцний характер Левів, як правило, будується з цеглин, які в них кидали. Леви хотіли б, щоб Бог дав їм янгола-охоронця не з крилами, а з дубиною. Щоб в потрібний момент - хрясь! - і Лев відразу зрозумів свою помилку і встиг вчинити по-іншому.

Читайте щоденний

гороскоп на кожен день

для всіх знаків зодіаку на нашому сайті. Гороскоп на сьогодні, 29 листопада, для всіх знаків зодіаку читайте далі в нашому матеріалі.

Овен (21 березня - 20 квітня)

Гороскоп на 29 ноября 2021 року для Овнів

Бізнес-гороскоп для Овнів

Не виплескуйте свої емоції на підлеглих, ваші особисті проблеми мають залишитися суто особистими. Краще будьте терплячі, суворі, але справедливі. Проявіть увагу до ваших співробітників, і вам віддасться добре виконаною роботою.

Загальный гороскоп для Овнів

Будьте уважні, сьогодні ви можете ввести когось в оману, зовсім не бажаючи. Краще кілька разів перепитати, щоб переконатися, що вас правильно зрозуміли.

Любовний гороскоп для Овнів

Не будьте категоричними і не поспішайте сьогодні висловлювати своє задоволення чи невдоволення з того чи іншого приводу. Ваша думка дуже багато означає для вашої коханої людини, тому постарайтеся її висловити максимально коректно та точно. В іншому випадку між вами стане ще на одну чорну кішку більше.

Гороскоп здоров'я для Овнів

Цього дня вам може піти на користь профілактика дефіциту заліза у вашому організмі, для цього вам не обов'язково приймати якісь додаткові харчові добавки, просто трохи скоригуйте своє меню.

Кулінарний гороскоп для Овнів

Направте на вирішення існуючих гастрономічних проблем всю силу свого могутнього розуму. Нехай він, після довгих і стомлюючих роздумів, розповість вам про те, чи варто нині їсти на обід юшку чи краще обмежитися тривіальним курячим бульйоном. А також зробить нелегкий вибір між еклером зі збитими вершками та невеликою гілочкою винограду.

Телець (21 квітня - 20 травня)

Гороскоп на 29 ноября 2021 року для Телеців

Загальный гороскоп для Тельців

Вам не потрібно будь-яким чином пояснювати свою поведінку, проте якщо ви її зміните, ніхто на вас не образиться.

Кулінарний гороскоп для Тельців

Вічне питання про те, що первинне - курка чи яйце, сьогодні вирішуватиметься на користь яєць. Подбайте про те, щоб вони були у вашому холодильнику - знадобляться.

Гороскоп здоров'я для Тельців

Цього дня - саме час для того, щоб оголосити боротьбу з курінням. Якщо вам важко приступити до цього, можливо, зараз легка дієта допоможе вам швидше впоратися з цим згубним пристрастю. Краще мріяти про тістечко, ніж про цигарку.

Бізнес-гороскоп для Тельців

Сьогодні на вас чекають приємні несподіванки. Можливо, вам раптом збільшать зарплату, видадуть премію або зменшать кількість робочих годин на тиждень без шкоди для прибутку. Проте так чи інакше, вам не варто надто розраховувати на везіння: воно може й не допомогти.

Любовний гороскоп для Тельців

Цього дня вам постійно хочеться сердитися на оточуючих, шукати помилки в їхніх діях та невідповідності в їхніх словах. Особливо вашій коханій людині від вас дістанеться, бо до неї ви чіплятиметеся найбільше. Подумайте: а чи бездоганні ви самі?..

Близнюки (21 травня - 21 червня)

Гороскоп на 29 ноября 2021 року для Близнюків

Бізнес-гороскоп для Близнюків

Сьогодні вам дуже захочеться залишити осторонь усі робочі справи та насолодитися простим спілкуванням та затишком власного будинку. Однак не поспішайте: вам сьогодні доведеться прийняти багато важливих рішень, і від вашого настрою загалом залежатиме, наскільки продуктивними виявляться наслідки.

Гороскоп здоров'я для Близнюків

У цей день ви можете зіткнутися з деякими проблемами з травленням, тому, швидше за все, з вашого боку буде нерозумно пам'ятати про якісну обробку овочів і фруктів, що купуються.

Любовний гороскоп для Близнюків

Сьогодні не варто надто сподіватися на здогадливість вашої коханої людини: швидше за все, надії виявляться невиправданими і спричинять низку дуже гірких розчарувань. Просто живіть, дихайте на повні груди і радійте тому, що у вас вже є, не вимагаючи і не чекаючи більшого.

Загальный гороскоп для Близнюків

Сьогодні вам доведеться дуже швидко ворушити мізками. Забезпечте належний догляд, як би не перегрілися.

Кулінарний гороскоп для Близнюків

Якщо вам доведеться зіткнутися з проблемою вибору між смачним та дуже смачним, можете бути спокійні – ви не помилитеся. Важко буде інше – визначитися з вибором місця, куди слід за цим смачним вирушати. Ідіть праворуч, з цього боку, мабуть, гастрономічний успіх нині вам посміхнеться ширше.

Рак (22 червня - 22 липня)

Гороскоп на 29 ноября 2021 року для Раків

Загальный гороскоп для Раків

Якою б не була ваша мета, сьогодні ви її не досягнете. Зате отримаєте масу проміжних результатів, кожен з яких буде вельми і недаремний.

Кулінарний гороскоп для Раків

Сьогодні ваш організм матиме підвищену чутливість. Причому до всього, починаючи з емоцій сусіда з тринадцятого поверху, що проїжджає повз вас у ліфті, закінчуючи найлегшими відтінками запаху і смаку їжі. З одного боку - непогано, зможете повною мірою насолодитися смаковою гамою поданих вам страв, але недоліки теж будуть відчуватися. Шукайте виключно гарного кухаря.

Любовний гороскоп для Раків

Чи впевнені ви в тому, що кажете те, що відчуваєте, а відчуваєте те, що кажете? Сьогодні така впевненість буде для вас надзвичайно важливою. Справа в тому, що ваша кохана людина може не взяти до уваги те, що ви кривите душею, і повірити кожному вашому слову. І ображатиметься згодом більш ніж безглуздо.

Бізнес-гороскоп для Раків

Сьогодні чудовий день для того, щоби дати собі відпочити. Невже ви цього не заслужили? Робота не чекає? Дурниці, не буває таких справ, які не можна було б відкласти або зробити без вас. Спробуйте, сьогодні має вийти.

Гороскоп здоров'я для Раків

У цей день вам може піти на користь турбота про покращення свого кровообігу. Причому вам зовсім необов'язково приймати якісь спеціальні ліки, досить просто вести трохи активніший, ніж зазвичай, спосіб життя.

Лев (23 липня - 23 серпня)

Гороскоп на 29 ноября 2021 року для Левів

Загальный гороскоп для Левів

Не варто сьогодні брати на себе відповідальність за чужу помилку. З вас у цьому випадку спитають набагато суворіше, ніж запитали б із самого винуватця.

Кулінарний гороскоп для Левів

Вам доведеться зіткнутися із проблемою вибору у гігантських масштабах. Не намагайтеся перепробувати всі варіанти рішень, на це вам не вистачить здоров'я шлунка. Якщо ж ви в оточенні всіляких різносолів почнете вправлятися в самообмеженні, вас може збагнути психічне нездоров'я. Коротше кажучи, на шведському столі вам робити нічого.

Любовний гороскоп для Левів

Якщо ви вирішили цього дня подарувати щось вашій коханій людині, нехай це буде корисна річ. Така, яка була йому давно потрібна, але він з якоїсь причини не міг її купити. Квіти та цукерки краще відкласти на потім, а зараз час кавоварок, замків для дверей та «офігільного набору викруток».

Бізнес-гороскоп для Левів

Чим менше ви сьогодні зустрічатиметеся з вашим начальником, тим краще. Постарайтеся обходити його кабінет і ті місця, де він часто з'являється, за три поверхи або п'ять коридорів, якщо є така можливість. Втім, якщо зустріч відбулася, зберігайте спокій. Підстав для паніки немає.

Гороскоп здоров'я для Левів

Якщо у цей день у вас не очікується серйозних і важливих заходів, то непогано було б провести розвантажувальний день, можливо навіть на одній воді. Однак слідкуйте за самопочуттям: якщо відчули, що вам погано, не варто катувати себе.

Діва (23 липня - 23 серпня)

Гороскоп на 29 ноября 2021 року для Дів

Загальный гороскоп для Дів

Сьогодні успіх ваших дій залежатиме лише від їхньої обдуманості та своєчасності. Жодні несподіванки завадити вам не повинні.

Гороскоп здоров'я для Дів

У цей день вам варто почати боротися із зайвою вагою, якщо така проблема стоїть перед вами. Однак не варто починати це робити відразу різко і жорстоко: підготуйте ваш організм до змін, які йому загрожують.

Кулінарний гороскоп для Дів

Сьогодні вам доведеться багато думати, а цей процес якнайкраще поєднується з неквапливим прийомом їжі. Важливо тільки вибрати щось таке, поїдання чого не забирало б уваги саме по собі, поєднуючи гідні смакові якості зі зручністю поглинання і, бажано - відносною дієтичністю, щоб у разі, якщо роздуми затягнуться, трапеза не позначилася на вашому самопочутті. Все вказує на спагетті.

Любовний гороскоп для Дів

Сьогодні ви насамперед будете зразковим сином чи чудовою дочкою, а вже потім другом, працівником чи коханою людиною. Навіть якщо цього дня ви будували якісь інші плани, від них доведеться відмовитися. Ви потрібні своїм близьким, зателефонуйте батькам.

Бізнес-гороскоп для Дів

Сьогодні можливі несподівані грошові надходження. Судячи з усього, вам не виплатили якусь частину зарплати або забули про премію, яка вам належить. Загалом, така фінансова допомога вам буде дуже доречною, тим більше, що ви планували дорогу покупку.

Терези (24 серпня - 23 вересня)

Гороскоп на 29 ноября 2021 року для Терезів

Кулінарний гороскоп для Терезів

Нині ви можете зустрітися віч-на-віч з наслідками колишньої гастрономічної нестримності. Або, навпаки - надмірної помірності. Тому їжа на цей день краща дієтична - краще їсти варене, ніж смажене, у власному соку, ніж у гострому чи пряному соусі. Ідеальна страва - приготовлені на пару телячі котлетки зі стручковою квасолею та коренем селери.

Загальный гороскоп для Терезів

Ви надто діяльні, щоб не дратувати оточуючих, проте це не ваша проблема. Не звертайте на них уваги.

Бізнес-гороскоп для Терезів

Поспішайте! Сьогодні багато залежатиме від швидкості вашої реакції та вашого вміння балансувати на краю прірви. Утримайтеся, встоїте - і весь світ буде біля ваших ніг, не кажучи вже про трудові перемоги. Якщо ні – що ж, іноді падати теж дуже приємно. Поки що париш.

Любовний гороскоп для Терезів

Не варто соромитися деяких своїх шкідливих звичок чи фізичних недоліків. Якщо це, звичайно, не звичка колупатися монтуванням у вусі співрозмовника або щось аналогічне. Будь-яка ваша незвичайна риса - це ваша родзинка, за яку, можливо, вас і любить ваша половинка! Сьогодні ви особливо виразно це відчуєте.

Гороскоп здоров'я для Терезів

Нині вдало пройде лікування проблем шкіри. Може, зовсім ви їх і не позбавитеся, але краще стане.

Скорпіон (24 вересня - 23 жовтня)

Гороскоп на 29 ноября 2021 року для Скорпіонів

Бізнес-гороскоп для Скорпіонів

Нині особливо вдалими будуть купівлі для дому. Ви зможете придбати те, про що ви давно мріяли, причому удару по гаманцю зможете уникнути. Поспішайте цим скористатися.

Загальный гороскоп для Скорпіонів

Побудьте сьогодні ніжним і тим, хто любить - і близькі порадіють, і самому приємно. Остерігайтеся розмов на спірні теми - вони можуть перерости у справжні баталії, можливо навіть без рукоприкладства.

Любовний гороскоп для Скорпіонів

Сьогодні ви зрозумієте, наскільки серйозними є наміри вашої коханої людини щодо вас. Цілком можливо, саме в цей день він освідчується вам у коханні, зробить пропозицію або натякне на те, що хотів би від вас дитину. Постарайтеся сприйняти це все радісно та адекватно.

Кулінарний гороскоп для Скорпіонів

Сьогодні вам доведеться витратити трохи більше часу та сил, ніж ви розраховували, щоб організувати кулінарну складову дня саме так, як вам того хотілося б. Та нічого, впорайтеся, тим більше, що справа того варта. Як ви не збираєтеся влаштовувати нічого особливого? А ось це дарма, цей день призначений для серйозних застіль із численними змінами вишуканих страв.

Гороскоп здоров'я для Скорпіонів

Цього дня світила пропонують Скорпіонам уподібнитися до травоїдної істоти - ніякого м'яса та багато зелені. Можна навіть у вигляді сіна – трав'яні чаї іноді і на смак непогані. Деякі. Тільки на склад глянути не забудьте.

Стрілець (23 листопада - 21 грудня)

Гороскоп на 29 ноября 2021 року для Стрільців

Любовний гороскоп для Стрільців

Швидкість вашої мови, на жаль, значно перевищуватиме сьогодні швидкість вашої думки. З одного боку, це добре: ваші близькі дізнаються про те, що ви про них дійсно думаєте. Але з іншого боку, чи так вам потрібно, щоб ваші симпатії та антипатії стали дійсністю?

Загальный гороскоп для Стрільців

Сьогоднішній день надасть вам великі можливості щодо вкладення коштів у справу. Але будьте уважні, серед них вам можуть зустрітися нові Хопри та інші МММи.

Гороскоп здоров'я для Стрільців

Цього дня Стрільці ризикують завдати відчутної шкоди своєму організму через надмірну запальність. Намагайтеся придушити бажання в серцях стукнути кулаком по столу або грюкнути дверима - наслідком нестриманості такого роду швидше за все стане візит у травму.

Бізнес-гороскоп для Стрільців

Сьогодні ви раптом зрозумієте, що ваш начальник – не лише шеф і бос, але ще й людина, якій життєво потрібні тепло та розуміння. Можливо, ви не зможете їх у цей день виявити в повному обсязі, проте постарайтеся хоча б не злити і не дратувати його надмірно.

Кулінарний гороскоп для Стрільців

Ваш шлунок нині буде схильний до примхливості та вибагливості. Його не слід навантажувати жирним і гострим, тому, якщо у ваших планах на цей день стоять бігос із квашеної капусти зі свининою, їх, мабуть, доведеться змінити на користь тушкованої у власному соку курочки із зеленою фасолею. Оцет не повинен бути у вашій їжі ні в якому вигляді.

Козеріг (22 грудня - 20 січня)

Гороскоп на 29 ноября 2021 року для Козерогів

Кулінарний гороскоп для Козерогів

Сьогодні вам не слід покладатися на власний смак - краще довіритися будь-кому, хто знає. Можливо, звичайно, вибір цієї людини буде досить очевидний і нічого нового щодо пізнання світу смаку вас не принесе, але є деяка ймовірність того, що вам порадять щось абсолютно незрівнянне. Шкода було б таку можливість упустити.

Гороскоп здоров'я для Козерогів

У цей день ваші справи підуть у гору - це вдалий час для початку, продовження та закінчення лікувального процесу, в чому б він не полягав. Загалом все вийде, не переживайте.

Любовний гороскоп для Козерогів

Сьогодні все те, що ви говоритимете або робитимете, сприйматиметься вашою коханою людиною дуже буквально. Настільки, що вам навіть іноді буде страшно, захочеться якось уникнути таких прямолінійних трактувань і суджень. Не турбуйтеся: вже завтра ситуація зміниться.

Бізнес-гороскоп для Козерогів

Сьогодні для кожного свого кроку продумуєте і варіанти шляхів відступу: так ви зумієте при поганому розміщенні сил уникнути неприємних наслідків. У вирішенні важких справ довіртеся своєму шостому почуттю і в жодному разі не падайте духом, що б не сталося.

Загальный гороскоп для Козерогів

Ви потрапили у світлу смугу життя. Поки вона не змінилася темною, наберіться приємних вражень, щоб було чим зігріти душу в не такі щасливі часи.

Водолій (21 січня - 20 лютого)

Гороскоп на 29 ноября 2021 року для Водоліїв

Любовний гороскоп для Водоліїв

Сьогодні ви можете зустріти вашу кохану людину в якомусь абсолютно несподіваному місці, де її не могло опинитися за всіма законами логіки та здорового глузду. Постарайтеся зробити все можливе для того, щоб він вас не застав зненацька. Заодно і подумайте, як він там опинився.

Гороскоп здоров'я для Водоліїв

У цей день ви, можливо, будете дуже багато переживати по справі і без, а значить, і вашому організму доведеться нелегко. Постарайтеся якось себе заспокоїти - побережіть свої нерви.

Бізнес-гороскоп для Водоліїв

Ви будете просто здивовані, коли зрозумієте, що всі справи, за які ви сьогодні беретеся, або вже вирішені, або вирішуються найпростішим чином і самі собою. Вам залишається тільки проконтролювати процес і практично на цьому ваші обов'язки на сьогодні закінчаться.

Загальный гороскоп для Водоліїв

Сьогодні все має бути на порядок краще, ніж учора. Ви і ваша поведінка - у тому числі.

Кулінарний гороскоп для Водоліїв

Зберігайте спокій, у чому б ні полягала причина, що викликає у вас занепокоєння. Якщо не можете зробити це самостійно, зверніться до допоміжних засобів. Ніщо так не заспокоює, як хороша тарілка наваристого борщу зі сметаною на перше і немаленький шматок свежезажаренного м'яса (краще яловичини) з вареною картоплею і солоним огірочком на друге. Сил на нервозність вже не залишиться, все піде на перетравлення їжі.

Риби (21 лютого - 20 березня)

Гороскоп на 29 ноября 2021 року для Риб

Кулінарний гороскоп для Риб

Ваше життя сьогодні буде підпорядковане розпорядку, який встановлювали не ви. Багато що доведеться робити якщо не без власної волі, то принаймні без будь-якого задоволення. Щиро сподіваємося, що трапезі вдасться уникнути цієї нещасної долі, і їсти ви все-таки охоче і з апетитом. Справді, як ще можна їсти юшку, не через силу ж? Чай, не дем'янова.

Бізнес-гороскоп для Риб

Сьогодні вам таки слід побачити ті подарунки та вигідні пропозиції, які доля сама вкладає вам у руки! Апатія зараз зовсім не доречна, а ось активність у діях та спонтанність у рішеннях можуть принести дуже непогані плоди. І все ж не забувайте іноді зважати на чужі інтереси.

Гороскоп здоров'я для Риб

Сьогодні вам буде непросто зібратися з силами: ви зараз дуже втомлені. Не пийте багато кави, щоб підбадьоритися, це дасть велике навантаження на серце, що теж недобре. Краще підіть раніше з роботи і ляжте спати раніше, ніж зазвичай.

Любовний гороскоп для Риб

Оптимістичний настрій Риб може дати невелику тріщину. Можливо, вас сьогодні сильно засмутить якась незначна помилка вашої другої половинки. Чи не переживайте так сильно. Навчайтеся у всьому шукати плюси.

Загальный гороскоп для Риб

Сьогодні вам протипоказана праця, як розумова, так і фізична. Проведіть цей день у блаженному байдикуванні.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм