10-річна дівчинка влаштувала різдвяне диво для жителів міста: з'явилися фото
Категорія
Діти
Дата публікації

10-річна дівчинка влаштувала різдвяне диво для жителів міста: з'явилися фото

10-річна дівчинка влаштувала різдвяне диво для жителів міста: з'явилися фото
Джерело:  The Sun

10-річна Міа Керкден із британського містечка Магрейт вразила всіх своїм вчинком, який приніс святковий настрій жителям містечка.


Про це повідомляє Lady.ONLINE.UA з посиланням на The Sun.


Цього року адміністрація міста заощадила на різдвяній ялинці, тому дерево, хоча і було пишним, стояло майже без іграшок і вогників.


Читайте також: Скажи їм, що ти мій ельф номер один: мережа вразила історія смерті хлопчика на руках у Санти


Жителі міста писали в соцмережах, що свято зіпсоване, лаяли владу, але тільки Міа вирішила діяти. Вона розбила скарбничку, в якій зберігалися гроші на велосипед, і купила іграшки та гірлянди.


Продавець магазину, де дівчинка купувала ялинкові прикраси, дізнавшись про мету, дав набагато більше іграшок. А коли жителі міста побачили, як Міа наряджає ялинку, то приєдналися і принесли ще багато прикрас. Ось як виглядала ялинка раніше і як вона сяє зараз.До речі, адміністрація міста теж долучилася і пообіцяла на наступний рік ошатну ялинку, а Мії - особливий подарунок.


Раніше ми писали про  дітей, які в цьому році отримають по 96 подарунків від мами.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?