7 крутих і практичних подарунків на день народження татові
Категорія
Ідеї подарунків
Дата публікації

7 крутих і практичних подарунків на день народження татові

7 крутих і практичних подарунків на день народження татові
Джерело:  online.ua

У багатьох сім'ях тато є главою. Він підтримка, опора, любов для всіх рідних. Однак з року в рік виникає питання: «Що ж подарувати татові на день народження в цей раз?». Гід Онлайн пропонує 7 крутих і практичних подарунків на день народження татові, які точно сподобаються та будуть корисними.

Подарунок на день народження татові - 7 ідей

1. Годинник

Фото: envato.com

Солідний ремінь, циферблат класичний або електронний. Годинники можуть стати не тільки практичним подарунком, але і підкреслити джентльменські якості чоловіка. Такий подарунок додасть солідності будь-якого образу главі сімейства.

2. Фітнес-браслет

Фото: envato.com

Якщо ж тато спортивна людина, то ідеальним подарунком може стати сучасний фітнес-браслет. Він допоможе голові родини контролювати кількість пройдених кроків, серцевий ритм, пульс як під час занять спортом, так і в повсякденному житті.

3. Великий дорожній чемодан

  Фото: envato.com

Можливо, тато - мандрівник і часто їздить у відрядження або просто з сім'єю на відпочинок? Тоді великий дорожній чемодан точно стане в нагоді. Тому подарувати його на день народження не така вже й погана ідея.

А якщо тато любить рибалку або походи, то йому можна подарувати містку дорожню промокне в непогоду сумку.

4. Пивний кухоль з гравіюванням

Фото: pxhere.com

Щоб урізноманітнити татові вечора, можна подарувати йому пивний кухоль з гравіюванням. Батьку буде не тільки приємно дивитися на нього, але й вдаватися до теплих спогадів під час пивного вечора.

5. Набір для гриля

Фото: unsplash.com

Коли вдома немає гриля, про соковите смажене м'ясо можна тільки мріяти. Набір для гриля відмінно впишеться в домашні кухонні аксесуари. Та й будь-якому чоловіку приємно приготувати м'ясо, щоб порадувати кохану і дітей. Прекрасний подарунок для кращого тата.

6. Картина зі звуком

 Фото: instagram.com

Така картина викличе масу позитивних емоцій, поверне приємні спогади. А якщо це ще й улюблена картина, і пісня, то подарунок викличе справжній фурор. Звук з картини зчитується за допомогою QR-коду.

7. Іменне портмоне

Фото: unsplash.com

Вічний бардак в гаманці? Гроші розіпхати по різних кишенях брюк? Постійно неможливо знайти банківські карти? Якщо все це про вашого батька, тоді іменне портмоне допоможе забути про ці проблеми назавжди. Та й татові буде приємно. На додаток можна купити шкіряну візитницю.

Це лише мала частина подарунків на день народження татові серед всіляких. Вони практичні, і знайти їх можна як в магазині, так і замовити через інтернет. Головне, щоб подарунок був від душі і подарований з любов'ю. Тоді приємні спогади будуть присутні у тата на протязі всього життя.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм