Чи можна обіймати дитину, якщо вона проти: в мережі набирає популярності новий мем
Категорія
Діти
Дата публікації

Чи можна обіймати дитину, якщо вона проти: в мережі набирає популярності новий мем

Чи можна обіймати дитину, якщо вона проти: в мережі набирає популярності новий мем
Джерело:  boredpanda.com

Новий вірусний мем з дівчинкою, яка відстоює право на своє тіло, став вірусним в мережі.


Про це повідомляє Lady.ONLINE.UA з посиланням на Boredpanda.


Все почалося зі статті Каті Хеттер на CNN, в якій вона розповіла про те, як виховує доньку.


Читайте також: #ЯНеБоюсьСказати: історії про згвалтування підривають мережу, а Україна їх не чує


«Мені подобається, коли ти обнімаєшся з бабусею, але я не буду тебе змушувати це робити», - каже Катя дитині і пояснює читачам, що це нормально - сказати «ні» дорослій людині, яка хоче обійняти або погладити по голові.


«Моя дочка не моя власність. Вона не належить ні батькам, ні вчителям, ні тренеру в спортзалі. Чим раніше вона дізнається, що вона власник свого тіла, тим краще для неї", - переконана Катя.

Психологи підтверджують, що таке ставлення до дітей дозволяє дитині вирости зі здоровою психікою і уникнути в майбутньому багатьох видів насильства: від цькування однолітками, до абьюзних відносин в сім'ї та навіть до примусу до сексу.


Цю картинку в англійському варіанті поширили вже сотні тисяч батьків.Нагадаємо, раніше в мережі пройшов  флешмоб проти насильства #ЯнеБоюсьСказати, учасниці якого розповіли багато історій, коли дорослі родичі під виглядом обіймів скоювали злочини щодо дітей.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?