День бармена: історія професійного свята та оригінальні привітання
Категорія
Привітання
Дата публікації

День бармена: історія професійного свята та оригінальні привітання

День бармена: історія професійного свята та оригінальні привітання
Джерело:  online.ua

Про майстерність барменів вирують легенди. Це справжні майстри своєї справи, які з простих інгредієнтів виготовляють шедеври - смачні коктейлі та напої у закладах для відпочинку. 6 лютого в Україні та світі коктейльні майстри святкують професійне свято. Гід Онлайн підготував оригінальні привітання з Днем бармена, картинки та побажання своїми словами, а також розповідає про історію цього свята та традиції його святкування.

Коли День бармена в 2022 році?

Фото: envato.com

6 лютого — Міжнародний день бармена. Відзначають це свято в Україні та світі. Це свято створене для того, щоб наголосити на важливості професії бармена.

Така професія вважається дуже цікавою, але водночас і складною. Бармени мають розбиратися у безлічі напоїв та розуміти, як правильно готувати коктейлі. Часто бармени зазначають, що професія стала для них образом життя. Також ці професіонали мають бути комунікабельними та навіть трохи розбиратися у психології.

Цікавий факт! Існує справжній кодекс барменів, який у своїй книзі прописав Джері Томас, який сам багато років пропрацював за барною стійкою. Його поради допомагають початківцям та вже досвідченим профі будувати свою кар’єру.

Чому День бармена 6 лютого?

 Фото: unsplash.com

Вперше День бармена в Україні відсвяткували у 2008 році у рок-клубі «Докер Паб», що знаходиться у Києві. Підтримали таку ініціативу і Міжнародний центр барменів Planet Z. З того дня ресторатори, власники закладів долучаються до святкування професійного свята.

Дата свята також не проста. Саме 6 лютого святкують День католицького святого Аманда. Це єпископ, який присвятив своє життя посвяті людей в християнство. Свою діяльність він вів переважно на виноробнях. Таким чином Святий Аманд вважався покровителем виноробів та пивоварів, а у наслідок і барменів.

Як святкують День бармена?

День бармена в Україні не має статусу державного свята, тому й конкретних правил святкування не має. Зазвичай його святкують клуби, бари, ресторани, кафе. Програма святкування визначається кожним закладом окремо. Зазвичай створюють захопливі шоу, дегустації, розіграші та інтерактив між барменом і відвідувачами.

Також у цей день влаштовують змагання та професійні конкурси, де оцінюють майстерність учасників. Також проводять лекції від барменів, де відкриваються рецепти приготування відомих коктейлів.

День бармена святкують і в інших країнах. Наприклад, в Америці існує свято Bartender Appreciation Day, який святкують у грудні. А в Європі таке свято не дуже поширене.

Привітання з Днем бармена - вірші, картинки, смс, побажання своїми словами

 Привітання з Днем бармена - картинка

Вітаю з Днем бармена! Бажаю, щоб здоров’я було міцнішим, ніж кращий ром у колекції, життя було яскравішим за апероль, а присмак удачі був солодшим за лікер.

***

День бармена — не просто свято
Це можливість нам сказати
Дякую! Усім барменам
Ми вашої справи фанати.

***

З Днем бармена! Бажаю, щоб кожен клієнт дарував лише позитивні емоції і лишав гарні чайові. Успіхів в барменській творчості та особистому житті.

***

Ти легко змішуєш коктейлі,
Дивуєш хлопців й милих дам,
Маєш дивовижний талант бармена
Даруєш радість усім нам!

Бажаєм більше чайових
Щоб гаманець був трохи товщий
Радості, щастя та веселих робіт
Тобі, бармене наш кращий!

***

Наші дорогі бармени! Вітаємо вас з професійним святом! Бажаємо витримки, позитиву, творчого підходу та гарного настрою. Хай ваша професійна майстерність удосконалюється з кожним днем. Мудрості, позитиву та смачних коктейлів.

***

Вітаю з днем бармена, друже!
Від серця хочу побажати
Щоб праця твоя радувала дуже
Дарувала позитив та гарний настрій.

Хай щедрими будуть клієнти,
Більше дарують яскравих моментів,
А твої коктейлі — справжні діаманти
Засяють славою на весь світ.

З Днем бармена - картинка

З Днем бармена щиро вітаю! Хай це професійне свято стане стимулом для розвитку і удосконалення майстерності. Бажаю, щоб вдача завжди була твоїм супутником, клієнти були щедрими, а коктейлі виходили унікальними та дуже смачними.

***

Бармен робить нам коктейлі
Наливає віскі, пиво
Робить нас, людей, щасливими
Кожен день працює стійко.

Ми його вітаємо зі святом
І кажемо «Дякую» всі разом!
Бо немає краще друга
Ніж профі бармен з тихим джазом.

***

Вітаю з нашим професійним днем, колего! Бажаю нам багато терпіння, позитиву, витримки та легкої роботи. Хай кожен фірмовий коктейль стане відомим на увесь світ. Зі святом!

***

Хочу побажати всім барменам
Не втрачати позитиву!
Щоб віскі, кола та текіла,
Додавали справжню силу.

Більше клієнтів добрих та щедрих
Щоб завжди гарний настрій був.
І начальників простих та мудрих,
Щоб всіх висот ти досягнув!

 Картинки з Днем бармена

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм