Гороскоп на січень 2022 — чого чекати Терезам на початку року
Категорія
Гороскопи
Дата публікації

Гороскоп на січень 2022 — чого чекати Терезам на початку року

Гороскоп на січень 2022 — чого чекати Терезам на початку року
Джерело:  online.ua

У січні 2022 року зірки обіцяють Терезам зростання амбіцій, впевненості у собі та прагнення до незалежності. При цьому Терези будуть надзвичайно вимогливими до себе та оточуючих. Це принесе їм як нові перемоги, так і складнощі. Гід Онлайн підготував гороскоп на січень 2022 для Терезів – чого представникам цього знаку зодіаку варто очікувати на початку року.

Гороскоп для Терезів на січень 2022

Фото: unsplash.com

Січень 2022 року, особливо його початок, буде сприятливим періодом для Терезів у плані вирішення побутових питань. Це пояснюється розташуванням Сонця у четвертому домі, який відповідає за стосунки з рідними та матеріальне благополуччя. В цілому, перший місяць року Тигра обіцяє бути досить спокійним для Терезів. Тим не менше, деяких представників цього знаку зодіаку чекають серйозні зміни у житті.

Терезам у січні доведеться часто зустрічатися з рідними для вирішення різних питань, і не всі ці зустрічі будуть приємними. Висока вірогідність виникнення конфліктних ситуацій, проте їх вдасться вирішити завдяки характерному для Терезів оптимізму. Астрологи рекомендують Терезам бути чуйними та уважними до потреб членів своєї сім’ї, адже байдужість призведе до ускладнень у відносинах з ними.

Окрім цього, Терезам слід бути якомога раціональнішими у підході до вирішення справ у січні – місця ілюзіям та мріям не має бути. Представникам цього знаку потрібно чітко розпланувати свій час та розподілити заплановані задачі на першочергові та другорядні. Також потрібно тверезо оцінювати свої сили. Тільки так можна буде добитися успіху – як у кар’єрі та інших сферах життя.

А ще Терезам потрібно бути дуже обережними у поводженні з колегами та начальством. Січень не найкращим чином підходить для того, щоб братися за нові проекти та укладення важливих угод. Якщо є така можливість, їх слід відкласти на пізніше. Замість цього, Терезам варто сконцентруватися на вирішенні поточних задач, в першу чергу тих, що тягнуться з минулого року.

Гороскоп для Терезів на січень 2022: любов та сім’я

Фото: unsplash.com

В особистому житті Терезів у січні скоріш за все не буде ніяких змін. Більшість вільного часу представники цього знаку проведуть із ріднею. Це дозволить Терезам, що мають сім’ю, зміцнити відносини як з коханою людиною, так і з іншими родичами, а також вирішити питання, на які постійне не вистачало часу. Також у вас буде можливість пробачити старі образи.

Якщо ж ви тільки недавно знайшли собі пару, впродовж січня можливі ваші стосунки не раз випробовуватимуться на міцність. Головне, не бути занадто емоційним та не ображати свого партнера через дрібниці, адже це може завершитися швидким розставанням. Також не слід бути занадто вимогливим до своєї другої половини, адже у будь-якому питанні можна знайти компроміс.

Перш ніж висувати претензії до свого партнера, краще задумайтеся, наскільки ці претензії є обґрунтованими. Цілком можливо, що просто невпевнені в собі та в бажаєте домінувати над партнером. Такий підхід в корені не правильний і ні до чого, окрім сварок не приведе. Також не слід приймати радикальні рішення, ретельно їх не обдумавши, адже потім, ви, скоріш за все, про них пошкодуєте.

Терезам, що не мають пари, навряд чи вдасться її знайти впродовж місяця – січень погано підходить для початку нових стосунків. Причому, це стосується майже всіх знаків зодіаку. Це не значить, що зустрічей та знайомств з новими людьми не буде взагалі, просто не потрібно поспішати. І якщо ви відчуваєте, що зустріли «саме ту людину», краще познайомитися з неї поближче, приділивши увагу спілкуванню.

Гороскоп здоров’я для Терезів на січень 2022

Фото: unsplash.com

У січні Терези почуватимуть себе добре, проте не потрібно занадто розслаблятися і забувати про своє здоров’я. Літні родичі Терезів можуть зіштовхнутися з загостренням хронічних захворювань і потребуватимуть лікування. Віднестись до їх скарг якомога серйозніше та не відкладу вати звернення до лікаря.

Що ж до самих Терезів, то у них теж можуть загостритися хронічні недуги, тому астрологи радять не нехтувати профілактичними заходами. Представникам цього знаку потрібно більше рухатися. Не обов’язково щодня ходити до спортзалу – можна обмежитися регулярними прогулянками на свіжому повітрі.

Проте руху Терезам у січні точно вистачатиме – це буде і активний відпочинок, і вирішення робочих задач, і поїдки в гості до родичів. Так, наприклад, друга половина місяця буде пов’язана з короткостроковими відрядженнями. Вони дадуть можливість не тільки морально відпочити від одноманітної офісної роботи, а й завести корисні зв’язки.

Поради для Терезів на січень 2022

  • Не уникайте своїх робочих обов'язків, але не будьте занадто екстравагантними. Січень сприятливий для професійної сфери, але потрібно бути досить обережним.

  • Не беріться за всі справи одночасно та не давайте пусті обіцянки. Краще проявіть себе у тій справі, де ви вже маєте необхідний досвід.

  • Більше відпочивайте та правильно розраховуйте свої сили. Вони вам ще знадобляться ближче до середини року.

  • Старайтеся уникати стресових ситуацій та конфліктів. Проте йти на повідці у оточуючих теж не слід.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм