Коротка спідниця не дає права мене ґвалтувати: жорстка фотосесія
Категорія
Відносини
Дата публікації

Коротка спідниця не дає права мене ґвалтувати: жорстка фотосесія

Коротка спідниця не дає права мене ґвалтувати: жорстка фотосесія
Джерело:  yanamazurkevich.com

Ні довжина спідниці, ні алкоголь, ні інші речі не дозволяють ґвалтувати жінку. Це тема проекту фотографа Яни Мазуркевич, створеного у відповідь на резонансну справу американця Брока Тернера.


Про це повідомляє Lady.ONLINE.UA з посиланням на персональний сайт фотографа.


Героїні фотосесії тримають в руках плакати, написи на яких стверджують:


- Ви не повинні очікувати, що вас зґвалтують;


- Ви повинні мати можливість ходити поодинці без страху;


- Якщо ви дружите, це не означає, що ви погодилися на секс;


- Відповідь «так» один раз не дає вічного дозволу;


- Довжина вашого одягу не дає права вас гвалтувати;


- Якщо ви п'яні, вас не мають права ґвалтувати;


- Нам не потрібне суспільство, яке вважає насильство нормою;


- Ви ні в чому не винні!


Цей фотопроект - один з багатьох протестів проти рішення судді Аарона Перскі про шестимісячний термін покарання для студента Стенфорда Брока Тернера, який зґвалтував дівчину, коли вона була без свідомості через випитий алкоголь.


20-річний студент-спортсмен Тернер і його 23-річна жертва познайомилися на студентській вечірці. Дівчина, яку преса називає вигаданим ім'ям Джейн Доу, в той вечір розлучилася з хлопцем і постаралася знайти розраду в алкоголі.


Тернер пізніше знайшов її на вулиці у відключці і почав ґвалтувати. Перервали його два хлопці-перехожих, які і викликали поліцію. Сам студент говорив, що «тільки приголубив» дівчину і що «їй сподобалося».Брок Тернер

Джейн без свідомості відвезли в лікарню, де провели експертизу. Про те, що вона - жертва насильства, дівчина дізналася з преси.


На початку червня Тернеру було винесено вирок. Відповідно до законів, він повинен був отримати 15 років тюремного ув'язнення. Але суддя вирішив, що хлопець з хорошої сім'ї, без судимостей, спортсмен не повинен сидіти стільки і засудив його до шести місяців.


Цей вирок, а також слова батька ґвалтівника Дена Тернера - «Мій син не повинен так багато платити за 20 хвилин дії» - привели до протестів в США.


На сайті Change.org вже 1,269,438 людей підписали петицію, яка вимагає звільнити суддю. Але деякі колеги Аарона Перскі й інші люди захищають суддю і Брока Тернера, відзначаючи, що жертва сама спровокувала насильство своїм станом.


Як повідомляв ONLINE.UA, чотири роки тому, в ніч на 10 березня 2012 року 24-річний Максим Присяжнюк, 23-річний Євген Краснощок і 22-річний Артем Погосян зґвалтували 18-річну Оксану Макар, а потім, щоб приховати сліди злочину, спробували її спалити живцем на покинутій будові.


Незважаючи на спроби медиків врятувати потерпілу, дівчина померла. 27 листопада 2012 року Центральна райсуд Миколаєва виніс вирок обвинуваченим у "справі Макар".


За скоєний злочин Євгенія Краснощока засудили до довічного ув'язнення, Максима Присяжнюка і Артема Погосяна позбавили волі на 15 і 14 років відповідно. Апеляційні скарги на вирок від представників потерпілої сторони і від обвинувачених судді відхилили.


Хоча злочин було дуже страшним, знайшлися ті, хто засуджував саму Оксану Макар і шкодував ґвалтівників. Зокрема, шоумен Андрій Малахов у своїй програмі заявив, що якби дівчина «в'язала гачком вдома», а не пила в нічному клубі, нічого б не сталося.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм