Найбільш хитрі та брехливі. П'ять знаків зодіаку, які найчастіше брешуть
Категорія
Гороскопи
Дата публікації

Найбільш хитрі та брехливі. П'ять знаків зодіаку, які найчастіше брешуть

Найбільш хитрі та брехливі. П'ять знаків зодіаку, які найчастіше брешуть
Джерело:  online.ua

До великої чи малої брехні доводиться вдаватися всім людям, не залежно від того, до якого знаку зодіаку вони належать. Проте є низка знаків, для яких брехня стала не тільки способом самозбереження, а й справжнім інструментом для маніпуляцій людьми. Гід Онлайн склав добірку з п’яти знаків зодіаку, які найчастіше брешуть.

Скорпіон

Фото: unsplash.com

Скорпіони – майстерні брехуни. А ще, представники цього знаку – доволі жорстокі, егоїстичні та безпринципні люди. При цьому вони мають неймовірний шарм, який притягує людей. Скорпіони зверхньо ставляться до оточуючих, включаючи навіть друзів та родичів, та готові перекреслити їх інтереси заради досягнення своїх цілей.

Брехню Скорпіони використовують, як інструмент для маніпуляцій людьми, при цьому в хід ідуть як грубощі, так і лестощі. Грати у шпіонські ігри зі Скорпіонами небезпечно – спроба вивести їх на чисту воду обернеться тим, що ви залишитесь винуватими у всіх бідах перед оточуючими. Звісно, справжній винуватець, залишиться в тіні.

Окрім вищесказаного, Скорпіони вміють майстерно строїти плани на майбутнє, попутно плетучи інтриги. Представники цього знаку зодіаку, зазвичай, мають настільки багато прихованих мотивів, що розібратися у всіх цих хитросплетіннях може хіба сам їх автор. Ще одна характерна риса Скорпіонів – говорити співбесіднику одне, а затівати зовсім інше.

Риби

Фото: freepik.com

Від Риб йде багато брехні, та керуються вони при цьому не злістю, і навіть не заздрощами – в них просто такий характер. Варто пам’ятати що Риби – це люди, які постійно перебувають у світі своїх фантазій. Їм важко знаходити спільну мову з оточуючими, особливо якщо світогляди не співпадають.

Тут на виручку Рибам і приходить брехня. Завдяки брехні представники цього знаку знаходять собі пару та друзів, вливаються в колектив, добиваються підвищення на роботі. На відміну від Скорпіонів, Риби не вміють майстерно плести інтриги, а їх брехня зазвичай нікому шкодить та легко розкривається.

Та не варто недооцінювати Риб! Якщо Риби вже поставили перед собою якусь мету, вони застосують всю свою фантазію, аби ввести оточуючих в оману. Та не рідко буває й таке, що Риби брешуть самим собі, адже від природи вони мрійники. Вони люблять роздмухувати з мухи слона, а також все драматизувати.

Стрілець

Фото: freepik.com

Загалом, стрільців не можна назвати природженими брехунами. Вони не розказують усілякої «небувальщини» про свої подвиги, не вдаються до лестощів, щоб завоювати кохання чи дружбу. Та є один дуже суттєвий нюанс. Якщо у Стрільця з’являється ворог – йому явно не позаздриш, адже Стрілець застосує проти нього весь свій арсенал брехні.

Ведучи з кимось війну, Стрілець, як правило, вдається до самих відчайдушних методів, будь-то наклеп, обмовлення людини перед спільними знайомими, придумування неіснуючих історій з біографії, тощо. Так що бруду на ворогів Стрільці ллють більш ніж достатньо.

Ще один неприємний факт про Стрільців – вони здатні зрадити як друзям, так і своїй другій половинці. При цьому не буде ніяких виправдань чи слів каяття, навіть якщо зрада розкрилася. Максимум, що ви почуєте «я зробив так, бо вважав за потрібне». Сильно довіряти Стрільцям все ж таки не варто, адже обманути вас для них – буденна справа.

Телець

Фото: envato.com

Тельці доволі часто брешуть, але роблять вони це в більшості випадків для того, щоб справити про себе позитивне враження. Від Тельців, зазвичай, можна прочути розповіді, що вони неймовірно багаті, особисто знайомі з відомими політиками чи зірками шоу-бізнесу, багато подорожують по екзотичним країнам, мають численних коханок, і т.д.

В більшості випадків, все це – повна нісенітниця та вигадка. В реальності Телець-хвастун може жити в старенькій хаті на окраїні міста та працювати прибиральником. Якщо ж Тілець не вихвалює себе, він починає розказувати про оточуючих. Та розповіді цій, як правило, сповнені негативу та принизливих фактів.

Особливо небезпечні Тельці, які хочуть вступити у стосунки з кимось, або вже мають відносини, які нещодавно розпочалися. В такому випадку брехні буде в рази більше, адже представникам цього знаку зодіаку потрібно показати свою персону у вигідному світлі. Вестися на всі байки, зрозуміло, не варто.

Лев

Фото: unsplash.com

Леви також доволі схильні до брехні та обману. Брешуть вони, у більшості випадків, заради отримання вигідної посади, грошей та влади. При цьому Леви використовують брехню далеко не повсюди, і роблять це дуже грамотно. А ще представники цього знак зодіаку вміють майстерно замітати сліди, щоб уникати відповідальності.

Совість Левів не мучить, адже брешуть вони, на їхню ж думку, тільки заради блага – свого чи оточуючих. Навіть, якщо ніякого блага і близько бути не може, а навпаки, брехня може суттєво зашкодити репутації як самого Лева, таки і репутації його близьких чи друзів. Інтриги представники знаку Царя звірів також полюбляють, особливо, якщо це стосується колег.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм