Найкращі Instagram-фільтри для перетворення фото на шедевр
Категорія
ТехноГід Онлайн
Дата публікації

Найкращі Instagram-фільтри для перетворення фото на шедевр

Найкращі Instagram-фільтри для перетворення фото на шедевр
Джерело:  online.ua

Instagram-фільтри дозволяють створювати шедеври навіть з не найвдаліших фото. Але цей інструмент гарно працює тільки в умілих руках. Онлайн Гід розібрався, як працюють Instagram-фільтри, які з них кращі та за допомогою яких можна зібрати більше лайків.

Що таке Instagram-фільтри?

Фото: unsplash.com

Фільтри, якими можна скористатися в Інстаграмі, дозволяють покращити якість фото, які ви завантажуєте в соцмережу, а також відкоригувати їх кольори. Адже Instagram – це та платформа, де естетичний візуальний ряд відіграє першочергову роль, а яскраві зображення мають набагато більше значення, аніж текстові дописи. Правильний підбір фільтрів дозволяє зробити шедевр навіть з бляклих та невиразних знімків.

Грамотно оброблені знімки важливі і для рекламних постів. Раніше достатньо було просто створити яскравий банер. Але з розвитком технологій люди стають дедалі вимогливішими до зовнішнього оформлення реклами, тому виникла необхідність у нестандартних поєднаннях відтінків. Варто також відмітити, що фільтрами користуються практично всі інста-блогери, які рекламують різноманітні товари та послуги.

Таким чином, редагувати свій візуальний контент варто і тим, хто веде комерційну сторінку в соціальній мережі Instagram, і тим, хто являється власником звичайного блогу. При цьому не потрібно бути художником чи дизайнером, адже користуватися інструментами для обробки фото дуже просто – зображення можна вирівнювати, розмивати, висвітлювати чи затіняти, міняти контрастність та різкість

Як включити фільтр в Інстаграмі?

Фільтрами для Інстаграму можна скористуватися при публікації нових фото. Зробити фото можна як за допомогою стандартного додатку «Камера» так і в самому Інстраграмі. Після того, як ви натиснете «Далі», ви потрапите у меню фільтрів. Вибраний фільтр відразу ж відображається на вашому фото.

Якщо ви натиснете на іконку фільтра ще раз, Інстраграм зменшить інтенсивність фільтра, щоб зробити його більш приглушеним. Також ви можете натиснути «Редагувати» у нижній частині екрана щоб налаштувати контрасту, яскравість, теплоту, насиченість, колір та інші параметри зображення.

Який найкращий фільтр для Instagram?

Фото: unsplash.com

Найпопулярнішим фільтром серед користувачів Інстраграму є Clarendon. Дослідження показало, що йому віддають перевагу у 119 країнах світу. Також цим фільтром користуються більшість мешканців усіх штатів США. Така висока популярність Clarendon, скоріш за все, пояснюється тим, що він виконує основні задачі – висвітлює темні кадри та робить кольори більш інтенсивними.

Які найпопулярніші фільтри в Instagram?

Вибір того чи іншого фільтру залежить від смаків користувача, типу фотографії (портрет, пейзаж, нічний, динамічний), рівня освітлення, країни, у якій проживає користувач, та інших факторів. Проте можна виділити декілька фільтрів, які користуються загальною популярністю. Це Clarendon, Juno, Ludwig, Lark, Gingham та Lo-fi.

Instagram-фільтр Clarendon

Як вже було сказано, Clarendon – самий популярний фільтр у тих, хто користується Інстраграмом . Він робить світлі ділянки зображення ще світлішими, а темні – більш темнішими. Таким чином, фото при додаванні Clarendon виходять насиченими та контрастними, після чого на чисті ділянки зображення додається блакитний відтінок, а тіні та відблиски стають «холоднішими». Такий варіант відмінно підходить для селфі.

Instagram-фільтр Juno

На другому місці по популярності ефект під назвою Юнона (Juno). На відміну від Кларендону, він мінімально впливає на кольорову гамму знімків. При використанні цього фільтру лише трохи змінюється контраст та яскравість знімків, а також підсилюються червоні та жовті відтінки. Вони стають дещо більш помітними аніж відтінки синього.

Instagram-фільтр Ludwig

Фільтр Людвіг зменшує насиченість та яскравість жовтих, зелених, блакитних, синіх та пурпурових відтінків, за винятком відтінків червоного кольору, який, навпаки, стає більш насиченим. Використовуючи фільтр Людвіг, можна робити чудові портрети, фотографувати музейні експонати та витвори архітектури.

Instagram-фільтр Lark

Головна задача фільтру Ларк – висвітлення фотознімків, додавання «холоду» та невеликої розмитості. Ларк збільшує експозицію, завдяки чому картинка стає більш яскравою. Також він дещо зменшує вібрацію, роблячи зображення «спокійнішим». При цьому червоні та пурпурові тони стають менш насиченими, а сині та зелені тони – більш помітними. Цей фільтр найкраще підходить для зйомок на природі.

Instagram-фільтр Gingham

Гінгем робить зображення «вінтажними». Це досягається за рахунок приглушення кольорів. Гінгем зменшує відблиски (приблизно на 48%) та насиченість зображень (приблизно на 31%), а також застосовує ефект білої віньєтки. В результаті на фотографіях з’являється легка димка, що робить їх доволі атмосферними.

Instagram-фільтр Lo-fi

Фільтр Lo-fi робить зображення більш інтенсивними. Біля об’єктів на знімку з’являються добре помітні тіні, тоді як колір самих об’єктів стає більш насиченим. Такий фільтр добре підходить для фотографій, які мають передати всю динаміку якоїсь події. Також можна сказати, що він створює атмосферу дев’яностих.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм