Ніколи не здавайтеся: жінка стала матір'ю чотирьох дітей після 15 викиднів
Категорія
Діти
Дата публікації

Ніколи не здавайтеся: жінка стала матір'ю чотирьох дітей після 15 викиднів

Ніколи не здавайтеся: жінка стала матір'ю чотирьох дітей після 15 викиднів
Джерело:  Daily Mail

36-річна Лаура Дав стала багатодітною матір'ю після 15 викиднів і мертвонародженого немовляти. Зараз у Лаури четверо здорових дітей.


Про це повідомляє Lady.ONLINE.UA з посиланням на Daily Mail.
Старшому синові Лаури 12 років, він народився в першому шлюбі жінки. Друга її вагітність закінчилася трагічно - на 36 тижні жінка дізналася, що хлопчик, якого вона вже назвала Джозефом, мертвий.


Після цього всі спроби завести дітей закінчувалися викиднями.Перший шлюб Лаури розпався. Вона зустріла свого другого чоловіка Гарета, але і в цьому шлюбі вагітності зривалися до 12 тижня.


Лаура вже зневірилася і хотіла припинити спроби, та чотири роки тому парі пощастило - у них народилася здорова дівчинка, яку назвали Євою.


Через рік Гарет і Лаура вже няньчили маленьку Меган, а через два - Гаррі.
Цікаво, що Лаура після народження Єви весь час пила протизаплідні таблетки, але все одно вагітніла. Подружжя вирішило, що Гарет зробить вазектомію, щоб захистити дружину від можливих вагітностей.Зараз щаслива сім'я мешкає у Великобританії. У них великий будинок, автомобіль, вони багато подорожують і самі дивуються з того, як їм пощастило.


Раніше ONLINE.UA писав про те, що  57-річний чоловік дивом став батьком після вазектомії.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм