Сон з четверга на п'ятницю: чи дійсно він збувається та як його правильно тлумачити
Категорія
Тлумачення Снів
Дата публікації

Сон з четверга на п'ятницю: чи дійсно він збувається та як його правильно тлумачити

Сон з четверга на п'ятницю: чи дійсно він збувається та як його правильно тлумачити
Джерело:  online.ua

Вважається, що сни, які люди бачать в ніч з четверга на п'ятницю – пророчі, особливо якщо мова йде про особисте життя. В деяких сонниках вказується, що саме в ці дні людська інтуїція працює на максимумі, тому всі сни, які ви запам’ятовуєте – віщі. Гід Онлайн розповідає, що значить сон із четверга на п'ятницю – чи дійсно він збуваэться та як його тлумачити.

Сни з четверга на п'ятницю знаходяться під покровительством Венери, саме через це вони відображають емоційну сторону особистості сновидця. Сновидіння в ніч між четвертим та п'ятим днем тижня цілком пов'язані з емоціями, чуттєвими переживаннями, подіями з особистого життя.

Зазвичай сни відображають найпотаємніші і найважливіші бажання сновидця, дозволяють йому відчути все те, чого досягти в реальності майже неможливо. У деяких випадках сни на п'ятницю стають поштовхом до розвитку творчих здібностей людини, надихають її на нові ідеї та шляхи до їх реалізації.

Що значить сон з четверга на п'ятницю?

Фото: unsplash.com

Значення сну залежить від того, які образи були представлені людині, які події зі свого чи чужого життя вона побачила, а також яке емоційне забарвлення мав конкретний сон.

Також відіграють роль наступні фактори:

 • сон приснився після опівночі або вже ближче до ранку;

 • «картинка» у сні була яркою, живою, дуже реалістичною;

 • один і той же сон повторювався неодноразово;

 • ви були учасником подій зі сну, чи просто спостерігачем;

 • вам запам’яталися найдрібніші деталі;

 • сон був сповнений тяжких переживань і ви різко прокинулися;

 • на календарі п’ятниця 13-е або місяць березень.

Як ми бачимо, значення снів може варіюватися, тому зрозуміти все, що ви побачили у сні іноді буває досить не просто і необхідно звернутися до тлумачника снів.

Як правильно тлумачити сон з четверга на п'ятницю?

Фото: envato.com

Тлумачення снів із четверга на п'ятницю відрізняється для кожного знаку зодіаку. Так, для Овенів сновидіння зазвичай розшифровуються, як невдоволеність власним життям та потреба у реалізації особистості в іншій сфері діяльності.

Тоді як Ракам сновидіння можуть служити передвісником значних труднощів, в тому числі пов'язаних з фінансовим становищем. А от Водолеям сни з четверга на п’ятницю віщують зміни на краще, поліпшення матеріального стану, появу нових джерел доходу.

Якщо ж розглядати сни з точки зору їх змісту, то тут є такі варіанти:

 • вкрай негативний – до проблем з роботою;

 • сумний – до неприємностей в особистому житті;

 • жахливий – до розчарування в близьких та рідних;

 • спокійний – до романтичних зустрічей з коханими;

 • яскравий – до здійснення заповітного бажання.

Також на тлумачення впливає тривалість сну. Якщо він був коротким, скоріш за все, вас очікує доленосна зустріч, а якщо довгий – важливі довгострокові зміни у житті. Далі розглянемо найбільш поширені «сюжети» снів.

Сон про кохання та весілля

Любовні сни з четверга на п'ятницю означають велику удачу, яка скоро настигне людину. Навіть якщо у таких снах є якісь невідповідності реальності та проблемні ситуації, все одно вони мають позитивний характер. Їх не можна вважати стопроцентною гарантією успіху у амурній сфері, проте, можна бути впевненим, що скоро відбудуться зміни на краще. Особливо, якщо враховувати пророцьку властивість снів у цю ніч.

Сон про роботу і гроші

Якщо в ніч з четверга на п'ятницю ви побачили сон, який пов'язаний з вашою роботою, начальством чи заробітком грошей – це знак того, що невдовзі ваш бізнес почне стрімко розвиватися, відкриються нові можливості, які принесуть прибуток. Також у сні можна побачити підйом по драбині чи на горну вершину – це також передвісник кар’єрного зросту та значних успіхів у професії.

Сон про подорожі та розваги

Якщо вам сняться поїздки в інші країни, польоти в літаку, морські подорожі, веселі розваги з друзями, чи схоже проведення часу – невдовзі вам доведеться зробити непростий вибір. Також круїз уві сні може символізувати реальну можливість відправитися в дальню поїздку та відвідати інші країни. Ще поїзд іноді означає щасливе весілля та подружнє життя.

Сон про емоції

Тут все залежить від того, які емоції у сні ви переживаєте – погані, нейтральні чи позитивні. Сни з четверга на п'ятницю часто бувають «перевернутими». Тобто коли вам сняться приємні та радісні речі, насправді призведе до негативних наслідків. І навпаки, якщо ситуація зі сну вас налякала чи засмутила – скоріш за все вас очікують позитивні переміни.

Сон про померлих

Сон, у якому ви бачили небіжчиків в більшості випадків – позитивні. Для незаміжньої дівчини бачити покійного чоловіка означає, що невдовзі вона вийде заміж. Якщо ж небіжчик був похилого віку, то наречений буде значно старший за неї. А якщо молодий – дівчина знайде ровесника.

Теж стосується і зовнішнього вигляду померлого. Якщо він був жебраком – наречений буде з невеликими статками, а якщо багато вдягнений – чоловік буде заможним.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?