Сумісність по стихіях: як проявляють себе у відносинах знаки зодіаку
Категорія
Гороскопи
Дата публікації

Сумісність по стихіях: як проявляють себе у відносинах знаки зодіаку

Сумісність по стихіях: як проявляють себе у відносинах знаки зодіаку
Джерело:  online.ua

Ви закохані або отримали пропозицію руки і серця, але не наважуєтеся на наступний важливий крок? Запитайте у зірок, чи варто занурюватися з головою в любов або виходити заміж саме за цю людину. АстроГід Онлайн підготував прогноз сумісності для знаків зодіаку за стихіями - дізнайтеся, як може проявити себе у відносинах коханий чи кохана.

Всього поділяють чотири стихії:

  • Повітря - Близнюки, Водолій, Терези

  • Вогонь - Овен, Лев, Стрілець

  • Земля - Козоріг, Діва, Телець

  • Вода - Риби, Скорпіон, Рак

Сумісність знаків зодіаку - за стихіями

Фото: unsplash.com

Повітря і Вогонь

Кращим поєднанням повітряних знаків вважається союз з вогняною стихією. Такі відносини наповнені емоціями, пристрастями і пригодами. Однак партнерам часом доведеться стримати свій запал і прислухатися один до одного, щоб уникнути конфліктів.

Повітря і Вода

Союз повітря і води часто може принести чимало проблем. Представники знаків цих стихій волелюбні і норовливі, а також цінують свій особистий простір. Тому їм доведеться багато працювати над відносинами, проявляти чуйність і чути партнера.

Повітря і Земля

Взаємини між земним і повітряними знаками будуть наповнені ідилією і спокоєм. Однак найчастіше такому союзу буде не вистачати яскравих і сильних емоцій. При правильному підході і взаєморозуміння таке поєднання може обернутися міцними і надійними відносинами.

Вогонь і Вода

Такі відносини будуть своєрідною конкуренцією між людьми. Партнерам буде важко йти на поступки і змінювати свої звички. Їм варто більше часу приділяти спілкуванню і вчитися краще розуміти один одного.

Вогонь і Земля

Представники вогняні і земних знаків будуть прекрасно доповнювати один одного у відносинах. Їх союз буде цікавим і наповненим яскравими подіями. Найголовніше - не нудьгувати, постійно придумувати щось нове і, звичайно, бути готовим до змін заради другої половинки.

Вода і Земля

Прекрасною атмосферою наповнені відносини між водними і земними знаками. У такій парі панує підтримка, взаєморозуміння і повага, а також готовність завжди прийти на допомогу і пожертвувати собою. Однак зайва невпевненість земних знаків може стати невеликим перешкодою.

Повітря і Повітря

Два повітряних знака можуть прекрасно взаємодіяти між собою, проте їх відносини можуть нести легковажний і несерйозний характер. Щоб зробити союз довготривалим, доведеться докласти чимало терпіння і всіма силами намагатися не втрачати інтерес до другої половинки.

Вогонь і Вогонь

Відносини між вогняними знаками можуть стати дуже небезпечними і непередбачуваними. Людям цих знаків зазвичай важко контролювати свої емоції і йти на компроміси, що може привести до великих сварок і конфліктів.

Вода і Вода

Поєднання двох представників водної стихії не найкраще. Люди таких знаків часто творчі, але дуже чутливі і непостійні, їм важно буде жити разом. Їм потрібен хтось, хто принесе в їх життя спокій і стабільність.

Земля і Земля

Союз знаків цієї стихії може бути надто спокійним і беземоційним, не виключені застої в стосунках. Щоб домогтися взаєморозуміння, партнерам доведеться багато розмовляти і проявляти ініціативу.

Так, деякі стихії, як стверджують зірки, дійсно несумісні. Але це зовсім не означає, що вони не можуть по-справжньому любити і створити міцну сім'ю. Тому при прийнятті важливих рішень у житті насамперед прислухайтеся до свого серця - по-справжньому люблячим людям ніякі перешкоди не страшні.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм