У МОЗ назвали регіон України з найбільшим рівнем захворюваності на кір
Категорія
Здоров'я
Дата публікації

У МОЗ назвали регіон України з найбільшим рівнем захворюваності на кір

У МОЗ назвали регіон України з найбільшим рівнем захворюваності на кір
Джерело:  online.ua

Найвищий рівень захворюваності на кір в Україні спостерігається в західних областях. Це Чернівецька та Івано-Франківська області.

Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на дані прес-служби Міністерства охорони здоров'я України.

Читайте також: П'ять жителів Кропивницького звернулися до лікарень з підозрою на небезпечну хворобу

Так, в Івано-Франківській області зафіксовано вже 463 випадки захворювання, у Чернівецькій - 333. Третю сходинку за кількістю виявлених випадків захворювання на кір займає Закарпатська область (331).

До числа областей з високим ступенем захворюваності увійшла також Одеська - тут виявлено 265 випадків кору.

«Найменша кількість випадків захворювання - в Харківській, Рівненський (по 1 випадку), Луганській (2), Житомирській (3), Волинській (5), Черкаській (7) областях. Не зафіксовані випадки захворювання в цьому році в Чернігівській і Сумській областях», - йдеться в повідомленні.

Всього з початку 2018 року на кір захворіли 2084 осіб - тисячі триста сімдесят п'ять дітей і 709 дорослих. Уже в цьому році госпіталізовано 1398 осіб, серед них - 857 дітей. Лабораторно підтверджений діагноз у 169 осіб.

Як повідомляв ONLINE.UA, станом на ранок понеділка, 22 січня, в Києві був зареєстрований 121 випадок захворювання на кір, з них - у 86 дітей.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм