Як дізнатися свій астрологічний знак
Категорія
Гороскопи
Дата публікації

Як дізнатися свій астрологічний знак

Джерело:  online.ua
Як дізнатися свій астрологічний знак

Чи впливає положення сонця, зірок та планет у момент вашого народження на ваше подальше життя? Складно сказати. Кожен вирішує це питання в індивідуальному порядку. Але щоб його вирішити, треба хоч трохи розумітися на теорії. Як мінімум – знати, що таке «велика трійка» астрології, мати здатність до більш-менш об'єктивного самоаналізу і хоча б загалом знати головні риси характеру знаків зодіаку. І лише потім, після ретельної оцінки і себе, і своїх знайомих, можна буде робити якісь висновки.

Власне мій досвід показує, що залежність є. Астролог, яка зовсім не знала мене близько, змогла досить чітко описати не тільки мої демонстративні риси, а й ті, що я ретельно приховував від оточуючих, виключно на основі моєї натальної карти. Але карта народження – досить складна штука, тому, для простоти розуміння, ми розповімо вам зараз про те, що взагалі є астрологічною «великою трійкою», розрахувати яку можна, знаючи точне місце, годину, день і рік вашого народження. Отже.

Сонячний знак зодіаку

Дізнатися про свій сонячний знак зодіаку найпростіше. Для цього слід знати дату свого народження. Але тут криється і перша складність. Справа в тому, що є два підходи до того, як розрахувати сонячний знак зодіаку. Календарний та астрономічний. Перший набагато простіший, оскільки чітко прив'язаний до стандартного календаря. Другий куди більш точний, оскільки враховує положення сонця в конкретний момент вашого народження. Ось тільки воно щороку різне, тому дати можуть зміщуватися, причому значно.

Плюс, як показує нам астрологія, знаки сонця, розраховані точнішим способом, навіть тривають різний час. У тому самому скорпіоні, наприклад, світило перебуває лише 7 днів, а у раку, наприклад, 20.
Але ми не ускладнюватимемо ситуацію і використовуватимемо календарний метод для того, щоб розрахувати сонячний знак зодіаку. Вийде у нас таке.

 • Овен: 21 березня – 19 квітня

 • Телець: 20 квітня – 20 травня

 • Близнюки: 21 травня – 20 червня

 • Рак: 21 червня – 22 липня

 • Лев: 23 липня – 22 серпня

 • Діва: 23 серпня – 22 вересня

 • Терези: 23 вересня - 22 жовтня

 • Скорпіон: 23 жовтня – 21 листопада

 • Стрілець: 22 листопада – 21 грудня

 • Козеріг: 22 грудня – 19 січня

 • Водолій: 20 січня – 18 лютого

 • Риби: 19 лютого – 20 березня

Але як це впливає на характер знаків зодіаку? Дуже просто. Знаки сонця є саме основою цього характеру. Базові моменти, які залишаться такими, якщо не змінювати їх вихованням чи особливим способом життя. Тож знаючи знаки сонця людей, з ними набагато простіше взаємодіяти. І тут простежується така закономірність.

 • Овен. Запальні, але відходливі. При цьому благородні, добрі та навіть трохи наївні. Мають непогані лідерські якості, але використовують їх на благо інших людей і просто тому, що їм це подобається, а не заради своєї вигоди. Не бояться приймати складні рішення, сперечатися та доводити свою думку. Але через надмірну емоційність, не надто в цих суперечках хороші.

 • Телець. Вперті. Але при цьому - раціональні, спокійні, старанні та працьовиті. Один із небагатьох знаків зодіаку, який любить рутину. Дуже цінують особистий комфорт, домагаються його всіма силами. З людьми сходяться важко, але тим, кого визнали «своїми», нескінченно вірні та лояльні.

 • Близнюки. Непостійні. Цінують будь-які зміни в житті чисто за сам факт їхньої наявності. Як правило, дуже швидко орієнтуються в нових обставинах, засвоюють нові навички, цікаві, дотепні. Дуже приємні у спілкуванні, але у серйозних питаннях на них покладатися ризиковано.

 • Рак. Надобережні. Раки емоційні, але знають це і вміють быльшою мірою контролювати свої реакції. Прекрасно знаються на людях, але зближуватися з іншими не поспішають. Мають розвинену інтуїцію, цінують комфорт і спокій.

 • Лев. Егоцентричні. Для левів існують лише вони, плюс близькі друзі та родичі. Решта – «глядачі в театрі одного актора – лева». Видатні лідерські якості, вміння добре розумітися на людях, здатність надихати і вести за собою – головні позитивні риси характеру знака зодіаку лева.

 • Діва. Перфекціоністи. У кращому разі – лише до себе. У гіршому – вимагають того й від оточуючих. Дуже інтелектуальні, працелюбні, логічні та раціональні, при цьому – непогано розуміються на людях. Але заслужити довіру дів дуже непросто.

 • Терези. Надмірно консервативні. Терези дуже цінують особистий комфорт, люблять мистецтво та спілкування з близькими. Загалом, дуже гармонійний знак зодіаку, який виступає за баланс і рівновагу у всьому. Але й такий, що непримиренно ставиться до всього, що цей баланс порушує. При цьому терези відмінно можуть аргументувати свою позицію, оскільки в інтелектуальному плані вони також добре розвинені.

 • Скорпіон. Маніпулятивні. Ніхто не розуміється на людях краще, ніж скорпіони. Мають лідерські якості, є дуже сильними, вольовими та цілеспрямованими особистостями. Емоційні, але раціональні – тобто демонструють свої емоції лише тоді, коли це їм вигідно.

 • Стрілець. Легковажні. Постійно у пошуках нових ідей, знайомств, вражень. При цьому неймовірно продуктивні, хоча довго займатися чимось одним стрільцям складно. Відмінні співрозмовники, вміють швидко орієнтуватися в ситуації та приймати рішення. Ось тільки відповідати за наслідки своїх дій готові далеко не завжди.

 • Козеріг. Занудні. Саме цей термін найкраще описує базовий негативний бік характеру знаку зодіаку козерога. При цьому – працьовиті, вірні, інтелектуально розвинені, цілеспрямовані та амбіційні. Але спілкуватися з ними досить складно, оскільки емоції свої козероги схильні приховувати, у тому числі від самих себе.

 • Водолій. Поверхневі. Так, водолії чудові співрозмовники, знають дуже багато, з ними цікаво, але якісь реально складні завдання їм краще не довіряти. Тому що вони не дуже люблять відповідальність. А ось дізнаватись про щось нове, спілкуватися з людьми і допомагати їм – навпаки. Плюс для водоліїв характерна деяка ексцентричність у всьому, у чому тільки можна.

 • Риби. Надмірно емоційні. Поведінкою риб керує не раціональність, а емоції та почуття. Тому вони добре знаються на людях і схильні до творчих професій. Відмінні друзі, чудові співрозмовники. Але в складних ситуаціях легко виходять із себе, аж до повноцінних істерик, що аж ніяк не сприяє вирішенню проблем.

Місячний знак зодіаку

А ось зі знаками місяця все складніше. Просто тому, що вони прив'язані до місячного циклу, який сильно зміщується з року у рік. А «місячні» вони тому, що саме в цьому знаку знаходився місяць у момент вашого народження. Проблема в тому, що це положення залежить не тільки від дня, а й від години, і особливо від місця, де ви народилися.

Тож розрахувати місячний знак зодіаку складно. І є два способи це зробити. Перший – використовувати онлайн-калькулятори. Зараз їх чимало, і вони складють непогану натальну карту за датою народження. Далеко не ідеальні, але уявлення про ситуацію дають.

Непоганий приклад, шкода тільки англійською - https://astro-charts.com/tools/new/birth-chart/. Але є й вітчизняні аналоги. Другий варіант того, як дізнатися про свій місячний знак зодіаку – проконсультуватися з фахівцем. Вони складають карти народження самостійно, враховуючи додаткові «непередбачувані» елементи, типу раптових комет або різноманітних затемнень. Плюс їхні трактування взаємодій окремих елементів не шаблонні, а засновані на особистому досвіді.

За що відповідає місячний знак зодіаку? Астрологія вважає, що це за емоційну сферу, цінності та мотиви. Тобто те, як ви самі відчуваєте своє місце у світі і як хочете у ньому бачити себе. Найбільш, мабуть, складний момент для усвідомлення та контролю. Якщо характер, який вам нав'язує сонячний знак зодіаку, можна хоч насилу, але виправити, а маску, яка диктується асцендним знаком, змінити дуже легко, то з емоціями практично нічого поробити не можна. Тим важливіше вам якомога раніше розібратися в тому, як дізнатися про свій місячний знак зодіаку.

Асцендні знаки зодіаку

Східний знак зодіаку називається так тому, що визначається сузір'ям, яке сходило над горизонтом у момент вашого народження. Ці сузір'я змінюються кожен 2,5-3 години, плюс у різних точках земної кулі вони можуть бути різними. Так що і в цій ситуації вам знадобиться або хороший онлайн-калькулятор, або досвідчений астролог.

Що визначає асцендний знак зодіаку? Те, яке враження ви справляєте на оточуючих. Те, як вас бачать та відчувають. Можна сказати, що це - та маска, за якою вас оцінюватимуть, поки не познайомляться ближче. Крім того, саме асцендні знаки визначають, який дім у вашій карті народження вважатиметься першим і яка планета – головною. І саме від нього вона і вишиковуватиметься.

Що ж до натальних карт чи карт за датою народження, то це тема окремої статті – настільки там багато як базових, так і просунутих взаємодій різних елементів. Тому автоматичні трактування, які видаватиме онлайн-калькулятор, рідко на всі 100 відсотків відповідатимуть реальній картині. Мій досвід – відсотків на 60. А ось тлумачення професійного астролога – усі 90, якщо не більше.

Висновок

Як бачите, в астрології є як простий, так і складний підхід до визначення великої трійки і складання карт за датою народження. І простий дасть вам лише дуже приблизний результат, який часто навіть не відповідає вашим самовідчуттям і досвіду. Якщо ж ви хочете точно знати сильні та слабкі сторони свого характеру, знаки зодіаку та карти народження повинні вам трактувати фахівці. Як я вже говорив на початку, особистий досвід спілкування з таким фахівцем дозволив мені трохи краще зрозуміти себе. І навчитися якщо не уникати шаблонних реакцій, то хоча б відстежувати цей момент. Що вкрай важливо для розвитку по-справжньому усвідомленої поведінки, коли саме ви, а не зовнішні фактори, починаєте контролювати своє життя.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм