Як колір спальні може змінити ваше життя: поради психологів
Категорія
Лайфхаки
Дата публікації

Як колір спальні може змінити ваше життя: поради психологів

Як колір спальні може змінити ваше життя: поради психологів
Джерело:  housebeautiful.com

Колір вашої спальні впливає на якість сну, сексу і на той настрій, з яким ви прокидаєтеся вранці. Саме тому професійні дизайнери інтер'єру уважно вивчають публікації психологів про вплив простору і кольору на людину.


Lady.ONLINE.UA пропонує вам ознайомитися з цією важливою інформацією, зібраною HouseBeautiful.


Ось як впливають кольори інтер'єру на нас:
Блакитний, синій і кольори морської хвилі


Це найкращі кольори для того, щоб спати спокійно всю ніч, і прокидатися щасливими і свыжими. Мозок реагує на ці відтінки зниженням активності і вас не будуть мучити кошмари або недосипання.
Жовтий


Це другий за ступенем користі для сну колір. Сюди ж входять і відтінки пісочного. Ці кольори м'яко сприяють виробленню ендорфінів. І ваші сни будуть барвистими і радісними.Зелений


Це колір рівноваги. За шкалою ефективності для сну це третій колір. Люди, що спали в зелених спальнях, прокидалися зі спокійним, врівноваженим станом душі.Сріблясто-сірий і металік


Люди з таких спалень відзначають, що вони більш налаштовані на зарядку вранці, ніж решта опитаних.
Помаранчевий


Цей колір добре підходить для денної дрімоти, якщо ви любите полежати після обіду. Близький до жовтого в темряві, тому надає схожий з жовтим ефект задоволення перед сном.
Фіолетовий і пурпуровий


Не треба цих кольорів. Незважаючи на уявний спокій кольору, віе найбільш збудливий для мозку. Люди в фіолетових спальнях повноцінно сплять всього 5-6 годин, проти 8 годин володарів спалень блакитних відтінків.Темно коричневий


Він добре виглядає тільки на рекламних фотографіях. Насправді здатний викликати депресивні стани і нічні кошмари у мешканців таких кімнат.Сірий і 50 темніших відтінків сірого


Люди в таких сумних кольорах намагаються уникати сну. Вони дивляться кіно, поки не впадуть від втоми або серфяться інтернетом але не сплять. Розслабитися і отримати задоволення в таких тонах не вийшло ні в кого.
Світло-коричневий і карамельний


Ви будете здивовані, але це найсексуальніші кольори. Пари, які живуть в таких спальнях, займаються сексом приблизно в три рази частіше, ніж середньостатистичні подружжя.
Червоний


Всупереч легендам і міфам - червоний найбільш несексуальний колір. Пари, які ризикнули зробити ремонт а-ля «червоний будуар» займалися сексом рідше, ніж інші .
Білий або кремовий


Якщо ви трудоголік - уникайте цих кольорів. Білий і кремовий відтінки налаштовують мозок на робочий лад. Воно вам треба, крутитися всю ніч і обмірковувати незавершені справи?
Золото


Золотий колір, згідно зі статистикою, показує тільки дві речі: у вас багато грошей і зовсім немає смаку. Ніяких інших співвідношень з якістю сну або сексу дослідження золотих спалень дати не змогло. Їх, власне кажучи, не так вже й багато. На щастя.


Раніше ONLINE.UA писав, что  жінкам важливіше спати всю ніч,  ніж чоловікам, яким досить денного сну, аби бути у формі.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм