Як підготувати дитину до 1 вересня: 10 важливих порад батькам
Категорія
Діти
Дата публікації

Як підготувати дитину до 1 вересня: 10 важливих порад батькам

Як підготувати дитину до 1 вересня: 10 важливих порад батькам
Джерело:  online.ua

Вже завтра наші діти сядуть за парти на довгі місяці і будуть вчити про розумне, добре, вічне. Але поки почнеться перший урок, кожна дитина повинна відстояти урочисту лінійку. І  батькам треба підготуватися до 1 вересня  самим і підготувати дитину.


Lady.ONLINE.UA пропонує вам перелік необхідних справ і речей.


1. Підготуйте напередодні весь одяг, сумку, зошити і ручки


Не відкладайте на «вранці випрасуємо, подивимося на погоду». Нехай будуть варіанти і на сонячний день, і на дощовий. Вранці часу не буде.


2. Подумайте про сніданок


Дитина повинна поснідати повноцінно. Краще, звичайно, святково, але це вже залежить від вашої зайнятості.


3. Зберіть  "перекус" в школу


Сир, яблука, крекери. У багатьох школярів 1 вересня - повноцінний навчальний день. Не забудьте про пляшку з водою і гроші (вже в перший день можуть збирати на зошити і т. д.).


4. Підготуйте свою сумку


У вас в сумці повинні бути необхідні ліки, вологі і сухі серветки, пляшка з водою і гаманець. Лінійка - справа довга і трудомістка. Так, швидка повинна чергувати, але хто краще потурбується про вашу дитину?


5. Зателефонуйте класному керівнику і уточніть, яка форма одягу


Ваша дитина буде себе почувати не в своїй тарілці, якщо всі з'являться в білих сорочках, а вона у вишиванці, або навпаки.


6. Уточніть, чи не треба вивчити вірші


Якщо треба, повторюйте їх з дитиною весь вечір, щоб вона була в перший день спокійною.


7. Подумайте про квіти


1 вересня вранці все мами бігають по квітковим ринків і вибирають букет. Найчастіше вибирають щось величезне або навіть в горщику - «не зів'яне довго». А потім дитина стоїть більше години під сонцем з цим величезним віником або горщиком.


До речі, учитель ці букети залишить у відрі в класі, адже треба мати неабияку силу, щоб на собі десятки букетів додому тягти. Тому вибирайте легкий невеликий букет.


8. Домовтеся з близькими про свято


1 вересня після уроків треба відсвяткувати. Це ціла подія в житті школяра, тому не ігноруйте.


9. Справи інтимні


Вибачте за нагадування, але не треба приходити на лінійку в останній момент. Ви повинні проконтролювати, щоб дитина сходила у туалет. І попросити її, щоб не соромився «вийти з шеренги» під час лінійки, якщо треба буде. Стосується не тільки дітей молодшого шкільного віку, а й середнього.


10. Відпроситися, запросити, нагадати


Не забудьте відпроситися у вашого начальства на лінійку.


Якщо ви розлученні і ви - мама, то дитина, швидше за все, живе з вами. Нагадайте їй запросити тата на лінійку. Якщо ви - тато, зателефонуйте самі і уточніть, коли приїхати і що треба докупити або чим допомогти. Можливо, варто забрати дитину зі школи, коли їй видадуть купу підручників. Пам'ятайте, що це дитяче свято.


І так, запросіть бабусь і дідусів. Вони чекають.


Веселого вам першого навчального дня!

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм