Як поводитися, коли дружина народжує: найсексуальніший тато в світі дав поради чоловікам
Категорія
Діти
Дата публікації

Як поводитися, коли дружина народжує: найсексуальніший тато в світі дав поради чоловікам

Як поводитися, коли дружина народжує: найсексуальніший тато в світі дав поради чоловікам
Джерело:  eonline.com

Актор Райан Рейнольдс, який в цьому році названий найсексуальнішим татом за версією глянцю People, дав поради чоловікам, як треба поводитися під час пологів дружини.


Про це повідомляє Lady.ONLINE.UA з посиланням на E!


Райан Рейнольдс - вже двічі батько. І він знає, про що говорить.


Читайте також: Райан Рейнольдс розповів про першу ніч з Блейк Лайвлі і свої страхи


«Я був присутній при народженні своєї дитини. Я маю на увазі, я ж брав участь у зачатті, так що я подумав, чому я не можу бути присутнім при пологах? Не буду брехати, я бачив все на власні очі! І це було диво!», - запевняє він.


«Залишайся в кімнаті! Ти ж, врешті-решт, чи не Дон Дрейпер!»- рекомендує актор, наводячи як приклад неправильну поведінку героя Джона Хемм з серіалу "Божевільні"(Mad Men).


«Будьте розсудливі щодо знімків своєї дитини, які ви робите. Фото вашої дочки з короною на голові на холодильнику навряд чи комусь допоможе», - зазначає Райан.


«Коли ваша дружина запитує, чи все в порядку там, ви просто відповідайте на питання ствердно, але коротко. Не треба ніяких криків в дусі: "Краще не буває!", - радить актор.


Він зізнається, що сам витримав цей "іспит" далеко не на "відмінно": «По правді сказати, наставник з мене вийшов просто нікудишній. Було багато моментів під час пологів, коли я, наприклад, починав аплодувати».


Райан також похвалив свою дружину: «У якийсь момент в середині процесу у лікаря задзвонив мобільний, і вона сказала:" О, ні. Ідіть, дайте відповідь на дзвінок, не соромтеся!". Вона жартувала як могла. Можливо, так діяли ліки. Може, вона взагалі прийняла якісь наркотики. Я не питав».


Раніше ми повідомляли, що у Блейк і Райана, які одружилися в 2012 році, дві дочки. Перша з'явилася на світ в грудні 2014 року, а друга - в кінці вересня 2016-го.


Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм