Як швидко розморозити автомобіль на морозі — дієві поради водіям
Категорія
Авто-мото
Дата публікації

Як швидко розморозити автомобіль на морозі — дієві поради водіям

Як швидко розморозити автомобіль на морозі — дієві поради водіям
Джерело:  online.ua

Сурові морози не за горами. Вже зовсім скоро холод та низькі температури створять багато проблем для автомобілістів. Але не варто перейматися. Гід Онлайн підготував інструкцію по розморожуванню автомобіля - чим потрібно розморожувати, який зі способів швидше та чим нагрівати окремі елементи.

Чим розморозити машину на морозі?

Фото: envato.com

Для того, аби швидко відігріти машину на холоді, можна скористатися спеціальними приладами та розчинами:

  • Омивайка та інші розморожуючі рідини. Вони допоможуть прискорити та спростити процес розморожування. Зазвичай їх випускають у форматі спрея чи просто рідини. Ціна на такі допоміжні засоби не висока, тому сміливо можна купувати “про запас”.

  • Спиртний напій — горілка. Про те, що горілка гарно зігріває в холоднечу, відомо всім. Але вона може стати і помічником для розморожування машини. Особливо вона ефективна, якщо розморозити потрібно деякі деталі. Потрібно лише полити потрібну область горілкою та трошки почекати.

  • Грілка з кип’ятком. Це засіб, який можна зробити власними руками. Потрібно заздалегідь наповнити грілку гарячою водою та прикладати її локально до потрібних місць.

  • Обігріваючі прилади. Якщо у вас під рукою з’явиться теплий фен, обігрівач чи теплова пушка, то їм можна сміливо розігріти заморожені частини авто.

Як розморозити лід на машині?

Щоб прибрати лід, можна скористатися спеціальними засобами для розморожування. Якщо такої немає під рукою, то сміливо купуйте горілку в найближчому магазині. Акуратно нанесть рідину на поверхню машини, почекайте, поки лід почне сходити та приберіть його спеціальним пристроєм.

Прибирати лід потрібно спеціальною щіткою або скребком. Зазвичай такий прилад можна знайти в спеціалізованих магазинах або замовити в інтернеті. Але якщо під рукою його немає, можна замінити кредитною карткою. Але будьте обережні, адже картка може ламатися або пошкодитися.

Як швидше розморозити машину?

Фото: envato.com

Найшвидший спосіб розморозити машину — це, звичайно, за допомогою теплової пушки. Але далеко не в кожного автомобіліста вона є в арсеналі. Тому на допомогу приходять спреї або рідини для розморожування, а також спеціальна щітка-скребок. Для них знадобиться трохи більше часу, але лід можна прибрати без докладання особливих зусиль.

Найдовший спосіб — грілка з теплою водою. Для нього спочатку потрібно буде закип'ятити воду, перелити у грілку і вже потім прикладати її до авто. Процес цей не швидкий та потребує багато зусиль. Тому грілкою краще розморожувати лід лише локально на необхідних ділянках.

Як розморозити замок дверей на машині?

Фото: envato.com

Найпростіший спосіб — полити спеціальною рідиною(або горілкою), якщо вона є під рукою. У випадку, коли машина стоїть у вас на подвір’ї, можна протягнути подовжувач та підключити фен. Але уявімо, що під рукою немає усіх необхідних предметів. Що ж робити тоді? Для таких безвихідних ситуацій ми підготували дієвий лайфхак: нагрійте ключ за допомогою запальнички, а потім вставляйте його в замок дверей.

Важливо! Потрібно нагрівати запальничкою саме ключ, а не замок. Також не варто виливати на замок кип’яток — це лише погіршить ситуацію та повністю заморозить цей елемент.

Як розморозити лобове скло?

Для розморожування скла нам знадобиться спеціальний шкребок та рідина для розморожування — незамерзайка. До того ж потрібно запастися часом і терпінням. Якщо товщина льоду невелика, то омивайка повністю його розтопити, а у випадку, коли корка льоду достатньо щільна, то рідина лише трохи розтопить лід, а скребок допоможе повністю його прибрати.

Розморозити скло можна і звичайною теплою водою. Але потрібно бути обачними і наливати її дуже маленькими порціями. Краще зробити в кришці пляшки дірочку та лити воду через неї.

Як розморозити систему охолодження?

Звичайно, найкращим варіантом буде відбуксувати авто в гараж, де б в теплі відігрілася й система охолодження. Але якщо такої можливості немає, то для початку перевірте ступінь замерзання. Якщо лід не дуже товстий, то потрібно запускати двигун машини кілька разів з короткими паузами. Так він нагріється та розтопить лід всередині.

Більш серйозне замерзання води потрібно ліквідувати за допомогою кип’ятку та ганчірок. Покладіть на трубопровід та радіатор гарячі ганчірки та зігрівайте їх.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм