Як зробити талію стрункою і відновити печінку за допомогою одного фрукта
Категорія
Здоров'я
Дата публікації

Як зробити талію стрункою і відновити печінку за допомогою одного фрукта

Як зробити талію стрункою і відновити печінку за допомогою одного фрукта
Джерело:  online.ua

Ви любите мандарини? Тоді вам пощастило - можна стати здоровішими і схуднути за допомогою улюблених помаранчевих або жовтих плодів.

ONLINE.UA пропонує вам список корисних речовин і властивостей мандарина, але попереджає, що це алерген, купувати варто в перевірених місцях. А ще: багато ліків несумісні з цитрусовими, в тому числі, анальгетики. Тому - без фанатизму.

Читайте також: Десять порад від людини, яка скинула 70 кілограмів

У м'якоті зрілих плодів мандарина містяться цукри (до 10,5%), органічні кислоти (лимонна та інші), вітамін С (40-50 мг%), який зберігається в плодах дуже довго, і вітамін В1, пектинові речовини, клітковина, мінеральні солі, глікозиди, бета-ситостерол, фітонциди, флавоноїди гесперидин.

У шкурці знаходяться цукор, провітамін А, вітаміни С і Р, органічні кислоти. В ефірній олії містяться альфа-лімонен, альдегіди, цитраль, спирти і метиловий ефір антранилової кислоти, який і надає олії своєрідний смак і запах.


Ароматичні ефірні олії підвищують настрій, а деякі дослідження підтвердили здатність мандаринів відновлювати печінку і запобігати ожирінню.

Так, експеримент за участю 30 осіб, які страждають від ожиріння, показав, що регулярне вживання мандаринів відновлює печінку.

В ході цього дослідження вчені ще раз підтвердили відкриття своїх колег - вживання цього фрукта зменшує жирові накопичення в області талії.

Так, вчені протягом 2-х місяців робили ін'єкції концентрату мандаринів лабораторним мишам. В результаті обсяг жирової тканини в області живота у тварин скоротився на 59%.

Більш того, фахівці довели, що мандарини допомагають побороти старече недоумство.

Раніше ми публікували  ТОП-5 найдешевших продуктів, які допоможуть вам схуднути.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм