Які нігті в моді 2022 і як вибрати свою ідеальну форму
Категорія
Стильний Гід Онлайн
Дата публікації

Які нігті в моді 2022 і як вибрати свою ідеальну форму

Які нігті в моді 2022 і як вибрати свою ідеальну форму
Джерело:  online.ua

У список трендів на 2022 опинилися як нюдовий «манікюр без манікюру», так і шалені кастомні дизайни з об’ємними деталями. Гід Онлайн зібрав головні манікюрні тренди 2022 - які форма, довжина та дизайн будуть модними цього року.

Манікюр 2022 — яка форма у тренді

Мигдалеподібна

 Тренди манікюра 2022 (фото — pixabay.com)

Мигдалеподібна форма має таку назву через те, що дуже нагадує смачні горішки мигдалю. Це кругла форма, завужена до кінчика. Зробити її можна лише на довгих нігтях. Така форма виглядає дуже витончено та ніжно. Вона допомагає візуально витягнути та завузити пальці.

Квадрат

Тренди манікюра 2022 (фото —  unsplash.com)

Квадратна форма дуже ніжна та витончена. Квадрат гарно виглядає на нігтях середньої довжини. Існує два варіанти форми: квадрат та м’який квадрат. Перший варіант має гострі кути, а другий — закруглені.

Вибирати квадрат можна власницям великого нігтьового ложа. Єдиний мінус: при великому навантаженні на нігті, кути квадрата можуть обламуватися.

Овал

Тренди манікюра 2022 (фото —  unsplash.com)

Овальна — найприродніша форма нігтів. Виглядають такі нігті дуже ніжно та елегантно. Зробити овальну форму нігтів можна на будь-якій довжині, починаючи від коротких нігтів до дуже довгих.

Овальна форма дає можливість скорегувати нігтьове ложе, трохи звузити його. До того ж овальна форма візуально видовжує, що особливо актуально для власниць коротких нігтів.

Манікюрні тренди 2022 - яка довжина нігтів в моді

Довжина нігтів — це індивідуальний вибір. Її потрібно обирати, зважаючи на улюблену форму та власний комфорт. Але у 2022 році в тренді натуральність та природність. Тому модні експерти вважають найбільш вдалою середню довжину.

З нігтями середньої довжини зручно в повсякденному житті, вони не створюють дискомфорт та не заважають при виконанні буденних справ. При цьому нігті середньої довжини достатньо довгі, щоб створити цікавий дизайн. Але все ж вибирайте ту довжину, яка вам до душі.

Який дизайн нігтів у тренді 2022?

Металік

Тренди манікюра 2022 (фото —  колаж)

Тренд на металік з’явився ще у 2021 році та лишається у списку трендів на 2022 рік. Металік гарно виглядає у поєднанні як з нюдовими кольорами, так і з яскравими відтінками. Металік не займає основну позицію серед кольорів у манікюрі, а використовується лише для дизайну.

Кольоровий французький манікюр

Тренди манікюра 2022 (фото —  колаж)

Французький манікюр вже давно став класикою. Але він продовжує змінюватися та приймає все нові та нові варіації. У 2022 році у тренді буде французький дизайн з різнокольоровими кінчиками. Цей дизайн поєднує у собі витонченість, елегантність і сучасність. Особливо популярними будуть дизайни з чорними кінчиками.

Манікюр «без манікюру»

Тренди манікюра 2022 (фото —  колаж)

Натуральність захопила перші позиції трендів. Це ж стосується і манікюру. У 2022 році будуть популярними здорові нігті без яскравого покриття. Адже турбота про себе — головний меседж цього року.

Зробити такий манікюр можна з тонким прозорим покриттям або гігієнічний манікюр, який включає в себе лише видалення кутикули, без покриття.

Світловідбиваючі блискітки

Тренди манікюра 2022 (фото —  колаж)

Ці блискітки захопили соцмережі у 2021 році та зберігатимуть популярність протягом 2022 року. Це особливий дизайн, який одночасно виглядає і стримано, і яскраво. При денному світлі такі блискітки мають звичайний сірий колір, але якщо навести на них ліхтарик чи спалах камери, вони яскраво засяють. Тому якщо шукаєте варіант «на всі випадки життя», то беріть ці ідеї на замітку.

З об’ємними деталями

  Тренди манікюра 2022 (фото —  колаж)

Кастомізовані дизайни з об'ємний деталями будуть дуже популярними у 2022 році. Яскраві об’ємні деталі, неонові кольори — це інструменти для того, щоб передати свій настрій та показати свою внутрішню красу.

Трендові ідеї манікюру 2022 — відео

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм