Хороша міцелярна вода: як правильно вибрати і користуватися
Категорія
Краса
Дата публікації

Хороша міцелярна вода: як правильно вибрати і користуватися

Хороша міцелярна вода: як правильно вибрати і користуватися
Джерело:  online.ua

Зараз майже у кожної жінки, яка не ігнорує   макіяж, є міцелярна вода. Але все одно залишаються питання: як правильно її використовувати, яку марку краще вибрати.


Lady.ONLINE.UA спробує допомогти вам в цьому розібратися.


Ми знаємо, що міцелярна вода - м'який очищаючий засіб, що розчиняє макіяж і забруднення шкіри, зберігаючи баланс гідро-ліпідної оболонки, і не вимагає змивання.


Активним компонентом цього засобу є міцели - мікроскопічні з'єднання, які утворюють поверхнево-активні речовини (ПАР) при певній концентрації в воді.


Міцели послаблюють дратівливі властивості очищуючих засобів, деактивують шкідливі хімічні речовини, видаляють дрібні частки жиру.


Міцелярна вода вперше з'явилася в Парижі. Серед парижанок вона стала дуже популярною, оскільки вода в місті не дуже добре впливала на ніжну жіночу шкіру.


Чому вам краще вибрати міцелярну воду, а не інший засіб? Вона м'яко очищає обличчя, включаючи ніжну шкіру навколо очей, знімає макіяж, тонує шкіру. Це незамінний засіб в подорожах.


Як можна використовувати міцелярну воду? Пам'ятайте, що для водостійкого макіяжу потрібно вибирати інший засіб, як і для глибокого очищення.


Ще один важливий момент: хоча міцелярну воду не прийнято змивати, але якщо ви використовуєте її для демакіяжу, краще вмитися. Інакше маленькі частинки косметики, бруду і міцели можуть викликати серйозне подразнення шкіри. Тому нехай міцелярна вода буде лише першим етапом в очищенні вашої шкіри.


Яку вибрати? Тут залежить від вашого бюджету, типу шкіри і навіть нюху (адже багато міцелярних вод мають в складі екстракти квітів).


На картинках ж десять найпопулярніших міцеллярок серед моделей (за версією Vogue).Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм