Hyundai планує випустити п'ятимісний пікап
Категорія
Авто-мото
Дата публікації

Hyundai планує випустити п'ятимісний пікап

Hyundai планує випустити п'ятимісний пікап
Джерело:  Мотор.ru

Керівник американського підрозділу компанії Hyundai Дейв Зуковскі повідомив про те, що виробник схвалив запуск у серію п'ятимісного пікапа. При цьому точної дати, коли це може статися, поки немає, пише Мотор.

Новинка буде створена за мотивами концепт-кара Santa Cruz, який дебютував роком раніше. У компанії розраховували, що такий автомобіль повинен привернути людей «покоління Міленіум» - тих, хто народився в 80-х роках і зустрів нове тисячоліття в молодому віці.

«За своїм дизайном Santa Cruz - це альтернатива загальноприйнятим великим пікапам, тому показники дорожнього просвіту, вантажопідйомності і маси причепа на буксирі не є при розробці цього автомобіля головними цілями, - заявив під час прем'єри прототипу директор з планування нових продуктів Hyundai в США Марк Діпко. - Santa Cruz повинен привернути власників кросоверів і седанів, які хочуть більшої практичності, але не бажають йти на компроміси, з якими доводиться стикатися, володіючи звичайними пікапами».

Концепт-кар Santa Cruz був оснащений 190-сильним (406 Нм) дволітровим дизелем. Рік тому передбачалося, що серійний варіант може вийти на ринок в 2017 році.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм