Компанія Brabus перетворила Mercedes-Benz C450 AMG Sport
Категорія
Авто-мото
Дата публікації

Компанія Brabus перетворила Mercedes-Benz C450 AMG Sport

Компанія Brabus перетворила Mercedes-Benz C450 AMG Sport

Нещодавно відбувся офіційний реліз Mercedes-Benz C450 і C 43 AMG у виконанні німецького тюнінг-ательє Brabus. Компанія пропонує спеціально створений комплект апгрейдів власникам моделей C 450 і C 43 з прогресивною системою повного приводу 4MATIC. У списку модифікацій - стандартний для Brabus набір: збільшення потужності, поліпшення інших аспектів продуктивності і легке перетворення зовнішності автомобіля, повідомляє Автомобілі та тюнінг, передає ONLINE.UA.Найпотужніша версія Mercedes-Benz класу C отримала спеціально розроблений plug-and-play модуль. Це дозволило V-подібній «шістці» Mercedes набрати 43 додаткових кінських сили і загалом 570 Нм крутного моменту. Максимальна швидкість повнопривідного німецького авто тепер становить 280 км / г. Набір модифікацій, названий PowerXtra B30-410, також включає нову вихлопну систему, що значно знижує шум працюючого двигуна C 450.
Прискорення до «сотні» як моделі C 450, так і нового C 43 AMG становить 4,6 секунди. Щоб довести надійність своєї роботи, співробітники Brabus дають трирічну гарантію на тюнінг пакет і гарантований пробіг в 100 000 км.
Brabus підкоригували і зовнішність повнопривідних моделей. Майстри встановили свій фірмовий комплект 19-дюймових дисків Monoblock S і обладнали авто деякими високоякісними аеродинамічними деталями. У їх число входить новий передній і центральний спойлер, а також оновлений задній дифузор, новий задній спойлер і чотири хромовані вихлопні труби.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм