Компанія Lexus випустила гібрид з 5.0-літровим мотором
Категорія
Авто-мото
Дата публікації

Компанія Lexus випустила гібрид з 5.0-літровим мотором

Компанія Lexus випустила гібрид з 5.0-літровим мотором
Джерело:  AutoUA

Новий Lexus LC500, оснащений 5.0-літровим атмосферним двигуном V8 потужністю 467 к.с., надійде в продаж тільки в 2018 році. Однак уже в березні японці презентують другу модифікацію флагманського спортивного автомобіля, повідомляє ONLINE.UA з посиланням на AutoUA.
Гібридний LC 500 отримає приставку «h» до назви, а також «найефективнішу гібридну систему Lexus наступного покоління» - так охарактеризували новинку в самій компанії, зберігши в таємниці інші подробиці. За даними Motoring, установка включить 3.5-літровий "атмосферник" V6 потужністю 308 к.с. і 217-сильний електричний мотор. Їх сумарна пікова потужність складе близько 470 к.с. Очікується, що в подальшому аналогічні компоненти будуть використані і в менш спортивних автомобілях, зокрема, в седані LS нового покоління, який з'явиться в 2017 році.Решту подробиць варто очікувати в перших числах березня, коли відкриє свої двері Женевський автосалон. Негібридний варіант купе з 10-ступінчастим "автоматом" розганяється з 0 до 100 км / год менш ніж за 4.5 секунди.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм