Кучерявий чубчик — хіт сезону: експертка Vogue озвучила цікаві поради
Категорія
Краса
Дата публікації

Кучерявий чубчик — хіт сезону: експертка Vogue озвучила цікаві поради

Кучерявий чубчик — хіт сезону: експертка Vogue озвучила цікаві поради
Джерело:  online.ua

Для багатьох жінок літо — час сміливих та довгоочікуваних експериментів зі своєю зовнішністю. Б’юті-редакторка американського Vogue Лорен Валенті закликає модниць звернути свою увагу на головний хіт сезону — кучерявий чубчик. Експертка легендарного видання навіть озвучила 5 найважливіших переваг цього ультрамодного тренду.

Джерело: Vogue

Чубчик змінює обличчя

За словами Лорен Валенті, чубчик у природний спосіб впливає на риси й пропорції обличчя, тому ефект перетворення - це саме те, на що стовідсотково ви можете розраховувати.

Фото - instagram.com/mischag

"Залежно від того, який чубчик робите, ви можете використовувати його, щоб привернути увагу до певних рис вашого обличчя, створюючи суворіший або м’якший образ", — пояснює перукарка Міша Джі.

Додаткові об’єм і текстура у подарунок

Експертка Vogue звертає увагу на те, що додатковий об’єм і текстура мають вирішальне значення — особливо у разі з кучерявим волоссям — і просто створюють цікавіший вигляд.

Ба більше, є ще один важливий бонус - результат майже такий самий, як після підтягнення обличчя. Це пов'язано з тим, що хмара з кучерів тягнеться до маківки.

Фото - instagram.com/mischag

Чубчик допоможе завершити образ

Чубчик чимало фешн-експертів вважають гідною заявкою на стильний образ.

"Чи то короткий, чи то довгий, структурний або багатошаровий чубчик, головне — знайти ваш варіант... Щойно знайдете свій стиль, завжди буде здаватися, що ви докладаєте чимало зусиль, щоб мати такий розкішний вигляд", - наголошує перукарка Міша Джі.

Правильний догляд гарантує чудовий ефект

Лорен Валенті попереджає, що чубчик необхідно частіше освіжати, а також регулярно підстригати — ймовірно, кожні кілька тижнів. Однак воно справді того варте, тому що доки ви правильно доглядаєте за чубчиком, доти ваш образ працює на вас.

Фото - instagram.com/mischag

Чубчики еволюціонують у ліпший бік

"Особисто мені подобається, що я завжди можу спробувати щось нове: чи то короткий дитячий чубчик, чи то модний багатошаровий варіант. Мій чубчик надав мені безліч можливостей для моїх кучерів, тож наостанок скажу: якщо замислюєтеся про чубчик, просто зробіть це", - радить Лорен Валенті.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм