Lamborghini Huracan в ексклюзивному фарбуванні від Print Tech (8 фото)
Категорія
Авто-мото
Дата публікації

Lamborghini Huracan в ексклюзивному фарбуванні від Print Tech (8 фото)

Lamborghini Huracan в ексклюзивному фарбуванні від Print Tech (8 фото)

Забарвлення - часто вирішальний фактор в дизайні будь-якого авто. Воно може як зіпсувати, так і перетворити автомобіль. А майстерно виконана робота з фарбування здатна перетворити його на справжній витвір мистецтва, що і сталося з моделлю Lamborghini Huracan, представленою в нашій статті. Автори роботи, німецькі майстри Print Tech, створили ексклюзивний екземпляр Huracan LP 610-4 в триколірному виконанні, не поскупився на якість матеріалів.
Крім приголомшливого окраса Huracan обзавівся титанової вихлопною системою компанії Akrapovic. За рахунок оновленої конструкції і легких матеріалів цей апгрейд скоротив масу автомобіля на 20 кг і збільшив потужність на 19,4 кінських сили.
Стандартна потужність 5,2-літрового атмосферного движка Huracan становить 602 к.с. при моменті в 560 Нм. V-подібна десятка отримала як пряме, так і багатоточкове уприскування палива, що дало суперкару можливість розганятися до сотні всього за 3,2 секунди.
Робота мюнхенської компанії обійдеться власнику Huracan не багато не мало в 10000 євро. Сам автомобіль в Європі коштує близько 200 000 €, і господарі таких авто найчастіше можуть дозволити собі ексклюзивні апгрейди. Тому експерти Print Tech впевнені: незважаючи на свою високу вартість, ексклюзивна модель буде швидко придбана.Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм