Mercedes-AMG GT R потрапив в об'єктив фотошпигунів (5 фото)
Категорія
Авто-мото
Дата публікації

Mercedes-AMG GT R потрапив в об'єктив фотошпигунів (5 фото)

Mercedes-AMG GT R потрапив в об'єктив фотошпигунів (5 фото)
Джерело:  lastnews.com.ua

У Мережі з'явилися шпигунські знімки спорткара Mercedes-AMG GT R, який проходив зимові тести, крім того, з'явилося більше неофіційних відомостей про машину, пише lastnews.com.ua.
Новинка в деякому розумінні буде вважатися дорожньої інтерпретацією гоночної моделі Mercedes-AMG GT3, хоча тут більшою мірою мова про маркетинг, ніж про інженерну схожість. На цих машинах навіть мотори різні. Голова відділення Mercedes-AMG Тобіас Мерс вже натякав, що наступна «гаряча» версія GT повинна використовувати все ту ж «бітурбовісімку» 4.0, що і її молодші сестри, тільки потужність її буде піднята приблизно до 550 сил.


За попередньою інформацією, нова дорожня версія суперкара GT виявиться не тільки потужніше нинішніх, але й легше приблизно на 80 кг.

Таким чином, ця модель заповнить проміжок між модифікацією Mercedes-AMG GT S (510 к.с.) і виконанням Black Series (ніяк не менше 600 сил), яке вийде істотно пізніше. Ну а «запальничку» Mercedes-AMG GT-R ми чекаємо без камуфляжу вже на Женевському автошоу в березні нинішнього року, хоча офіційно компанія поки не підтверджує інформації про прем'єру. Якщо вона відбудеться в передвіщений термін, то на ринок автомобіль надійде в першому півріччі.
Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм