Метт Леблан приєднається до команди Top Gear
Категорія
Авто-мото
Дата публікації

Метт Леблан приєднається до команди Top Gear

Метт Леблан приєднається до команди Top Gear
Джерело:  Top Gear

Американський актор Метт Леблан приєднається до складу популярної програми каналу BBC Top Gear, представляючи оновлене автомобільне шоу спільно з Крісом Евансом, повідомляє ONLINE.UA з посиланням на офіційний сайт Top Gear.
Метт Леблан, який грав Джої Трібіані в комедійному серіалі "Друзі", є першим небританським актором за 39-річну історію шоу, який приєднається до Кріса Еванса в якості ведучого.
Одна з найпопулярніших програм на планеті, Top Gear завоювала величезну кількість шанувальників, завдяки поєднанню порад щодо автомобілів, водійських трюків і колючих жартів.
"Я обожнюю машини і великий фанат Top Gear, для мене велика честь і радість бути частиною нової глави цього легендарного шоу, - сказав Метт. - Який кайф!"
"Метт такий же автомобільний ентузіаст, і я в захваті, що він приєднається до Top Gear. Втілення наших божевільних ідей для автомобілів на екрані - це робота-мрія, і я знаю, що у нас буде безліч ідей для наших дорожніх пригод", - говорить Кріс Еванс про свого нового співведучого.
Леблан не вперше опиниться на майданчику Top Gear, раніше він вже брав участь у передачі, але не як ведучий.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм