Одна из фавориток Оскара-2017 не придет на церемонию
Категорія
Знаменитості
Дата публікації

Одна из фавориток Оскара-2017 не придет на церемонию

Одна из фавориток Оскара-2017 не придет на церемонию
Джерело:  Daily Mail

Вагітна актриса  Наталі Портман, яка номінована на Оскар 2017 за головну роль в фільмі "Джекі", не змогла відвідати Independent Spirit Awards і попередила, що не буде присутня на 89-ій церемонії вручення нагород премії "Оскар".


КІНОПРЕМІЯ ОСКАР ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ 


Про це повідомляє Lady.ONLINE.UA з посиланням на Daily Mail.


"Через мою вагітність я не зможу бути присутньою на Independent Spirit Awards і вручення нагород Академії", - заявила раніше Портман.


Читайте також: Повний список номінантів на Оскар-2017


Ми, звичайно, сумуємо, що не зможемо побачити королеву червоних килимів сьогодні ввечері, але пропонуємо вам помилуватися нарядами вагітної Наталі, в яких вона красувалася на інших церемоніях.Золотий глобус. Друга вагітність.На премії Гільдії кіноакторів США в минулому місяці. Друга вагітність.Китайська кінопремія Huading Global Film Awards. Кінець 2016 рокуЗолотий глобус - 2011. Перша вагітність.Перемога на Оскар-2011. Перша вагітність.


Нагадаємо, що  Vanity Fair підготував традиційну обкладинку до церемонії вручення премії "Оскар". Для цього в дорогих нарядах сфотографували актрис, які особливо відзначилися в 2016-2017 рр. Серед них - Наталі Портман.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм