Оновлений «Мерседес» S-Class оснастять «автопілотом» від E-Class (4 фото, відео)
Категорія
Авто-мото
Дата публікації

Оновлений «Мерседес» S-Class оснастять «автопілотом» від E-Class (4 фото, відео)

Оновлений «Мерседес» S-Class оснастять «автопілотом» від E-Class (4 фото, відео)
Джерело:  Мотор.ru

У розпорядженні Мережевих джерел виявилися нові шпигунські знімки оновленого седана Mercedes-Benz S-Class. Судячи з того, що на тестовому прототипі з метою приховати спеціальні датчики і камери заклеєна радіаторна решітка, після рестайлінгу машина повинна отримати вдосконалену систему автономного водіння, пише Мотор.
Ймовірно, оновлений S-Class оснастять системою Drive Pilot, що дебютувала на початку цього року на E-Class нового покоління. На відміну від адаптивного круїз-контролю Distronic Plus, який встановлюється на нинішній S-Class, нова система розганяє і уповільнює автомобіль на швидкостях до 210 кілометрів на годину, а не на швидкості до 30 кілометрів на годину.


Також у разі збільшення швидкості Distronic Plus вимагає від водія повернути руки на кермо через 10-15 секунд. Drive Pilot ж сигналізує про це через 60 секунд, в залежності від дорожніх умов. Крім того, нова версія адаптивного круїз-контролю працює на швидкості до 130 кілометрів на годину навіть при поганому стані дорожньої розмітки - завдяки датчикам, «бачить» машини в сусідньому потоці.


Перші шпигунські знімки оновленого Mercedes-Benz S-Class були опубліковані восени 2015 року. Тоді повідомлялося, що інженери компанії працюють над власною системою управління жестами - вона повинна скласти конкуренцію аналогічній технології, що дебютувала на BMW 7-Series нового покоління.


Рестайлінг S-Class, як очікується, отримає інші фари головного світла. Не виключено, що для моделі стануть доступні і «розумні» фари Multibeam наступного покоління. Вони зможуть, наприклад, розпізнавати і автоматично підсвічувати людей і тварин на узбіччі. Крім того, в салоні з'являться збільшений здвоєний цифровий дисплей і також видозмінене рульове колесо.


Mercedes-Benz S-Class шостого покоління дебютував в 2013 році. Імовірно, прем'єра оновленої версії пройде в 2017 році.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм