Opel показав новий відео-тизер концепт-кара GT (відео)
Категорія
Авто-мото
Дата публікації

Opel показав новий відео-тизер концепт-кара GT (відео)

Opel показав новий відео-тизер концепт-кара GT (відео)
Джерело:  Мотор.ru

Німецький автовиробник Opel представив новий відеотизер концептуального GT, анонс якого відбудеться в березні на Женевському автосалоні. Серійний наступник однойменної класичної моделі 60-70-х років зміг би скласти конкуренцію Audi TT, пише Мотор.


У ролику голова німецької марки Карл-Томас Нойман показав дизайн передньої частини машини. Також видно, що передні колеса прототипу пофарбовані в червоний колір, що є відсиланням до мотоцикла Opel Motoclub 500, що випускався з 1928 по 1930 рік.

Два патрубки випускної системи, розташовані по центру, натякають на концепт-кар Opel Experimental GT, показаний на моторшоу у Франкфурті в 1965 році.


Експериментальний автомобіль став передвісником товарної моделі GT, що випускалася з 1968 по 1973 рік. Купе оснащувалося бензиновими «четвірками» об'ємом 1,1 і 1,9 літра, що розвивали 67 і 102 кінські сили відповідно. Перший мотор працював в парі з чотириступінчастою «механікою», а для другого був доступний трьохдіапазонний «автомат».


За неофіційними даними, керівництво «Опеля» поки не планує запуск у серію нового GT.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм