Опубліковано перше зображення інтер'єру кроссовера Alfa Romeo
Категорія
Авто-мото
Дата публікації

Опубліковано перше зображення інтер'єру кроссовера Alfa Romeo

Опубліковано перше зображення інтер'єру кроссовера Alfa Romeo
Джерело:  Мотор.ru

Головний дизайнер концерну Fiat Chrysler Automobiles Ральф Жиль опублікував у своєму Instagram фотографію невідомого автомобіля. Назва машини не вказана - однак передбачається, що знімок зроблений на тлі першого кросовера Alfa Romeo, який готується до виходу, пише Мотор.
В основу кросовера ляже модульне шасі Giorgio, яке дебютувало влітку 2015 року на седані Giulia. За своїми розмірами кросовер буде трохи більше BMW X3, габаритна довжина якого становить 4 657 міліметрів.


За неофіційними даними, в моторну гамму кросовера увійде новий турбодизель V6. Крім цього очікується поява потужних моторів, розроблених спільно з Ferrari. Найпотужнішим серед бензинових двигунів буде 500-сильний агрегат. Топовий дизельний мотор отримає 350 кінських сил. Автомобіль пропонуватиметься з заднім і з повним приводом.


Збірку новинки налагодять на підприємстві компанії в італійському місті Кассіно, на якому також випускається Giulia. Очікується, що прем'єра вседорожника відбудеться восени 2016 року у Паризькому автосалоні, а продажі стартують в 2017 році.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм