Pagani Huayra BC дебютує на виставці в Женеві
Категорія
Авто-мото
Дата публікації

Pagani Huayra BC дебютує на виставці в Женеві

Pagani Huayra BC дебютує на виставці в Женеві
Джерело:  Мотор.ru

Італійська машинобудівна автокомпанія Pagani анонсувала «заряджений» варіант суперкара Huayra, який отримає в назві приставку BC і дебютує на березневому моторшоу в Женеві. Про це повідомив представник італійської марки Лука Вентурі, пише Мотор.
За словами Вентурі, спочатку планувалося, що «Пагані» привезе до Женеви ще й відкритий варіант моделі Huayra, однак від цього вирішили відмовитися. Він додав, що родстер все одно дебютує в цьому році, однак це відбудеться пізніше. При цьому суперкар без даху отримає ряд доробок технічної начинки, які готуються для «зарядженої» модифікації.
Вентурі не уточнив, що означають букви BC у назві суперкара, а також яка буде потужність двигуна топової Huayra.
Звичайне купе Pagani Huayra оснащується шестилітровим дванадцятициліндровим наддувним двигуном потужністю 700 кінських сил (1000 Нм). За попередніми даними, мотор форсують до 750 сил і допрацюють семиступінчасту коробку передач. Крім того, «заряджений» суперкар зроблять легше, оснастять додатковими знімними аеродинамічними елементами (для використання на треку) і модернізують підвіску.
Очікується, що тираж версії BC буде обмежений 20 екземплярами.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм