Представлений концепт самоврядного автомобіля майбутнього
Категорія
Авто-мото
Дата публікації

Представлений концепт самоврядного автомобіля майбутнього

Представлений концепт самоврядного автомобіля майбутнього
Джерело:  AutoUA

До свого сторічного ювілею компанія BMW представила концепт самоврядного автомобіля Vision Next 100. Цей автомобіль є орієнтиром баварського автовиробника на наступні сто років.
Про це повідомляє ONLINE.UA.
Судячи з нього, основний акцент буде зроблений на безпілотне водіння, а також створення нових способів комунікації машин з людиною.Один з найбільш футуристичних концептів BMW зберігає пропорції сучасних автомобілів, а також характерну для марки решітку радіатора. Незважаючи на вміння їздити без водія, у нього є штурвал для ручного управління. У разі автоматичної їзди цей елемент складається в передню панель. У той же час для стандартних кнопок і перемикачів місця не знайшлося - вся інформація (швидкість, маршрут, зведення про погоду тощо) виводиться на широке лобове скло. На думку фахівців BMW, в майбутньому проекційні дисплеї дозволять повністю відмовитися від додаткових екранів навіть в передній панелі і центральній консолі. Замість цього в обробці інтер'єру можуть бути використані спеціальні інформаційні трикутники, які будуть вказувати на різні небезпеки як, наприклад, авто, що наближається до поперечного напрямку.Vision Next 100 має два режими роботи: Boost і Ease. У першому автомобілем керує водій, у другому - автопілот. Коли машина їде самостійно, крісла розгортаються один до одного, як в пасажирській частині лімузинів, а проекційний дисплей стає дисплеєм мультимедійної системи. Додатково до цього прототип здатний «спілкуватися» з іншими учасниками дорожнього руху, а також об'єктами інфраструктури, передбачаючи появу заторів та інших проблем на маршруті. Світло оповіщення у вигляді трикутників встановлені, в тому числі і на кузовних панелях. Вони доповнюють стандартну світлотехніку, попереджаючи пішоходів та інші автомобілі про свої маневри.
Про характеристики новинки німці особливо не говорять. Відомо, що габаритна довжина і висота концепт-кара складають 4.9 м і 1.37 м відповідно, тобто по довжині його можна порівняти з седаном 5-Series. При створенні машини використовувався вуглепластик і карбонові компоненти, а коефіцієнт аеродинамічного опору дорівнює всього 0.18.
За словами глави BMW Гаральда Крюгера, Vision Next 100 є першим з чотирьох прототипів компанії, присвячених транспортним засобам майбутнього. В рамках програми також буде представлений мотоцикл і автомобілі марок Rolls-Royce і Mini.
Раніше ONLINE.UA повідомляв, що в Audi вважають SQ7 найпотужнішим дизельным кросовером.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм