Навчання за кордоном - старт у велике майбутнє
Категорія
Прес-релізи
Дата публікації

Навчання за кордоном - старт у велике майбутнє

Навчання за кордоном - старт у велике майбутнє
Джерело:  online.ua

Навчання за кордоном - важливий вибір.

Актуальність навчання за кордоном, особливо для українців, дедалі більше стає можливою, та є важливим етапом становлення успішного життя і світлого майбутнього. Та діло не лише в тому, що наша освіта - це пережиток минулого, те, що ми ховаємо та бережемо ще з радянських часів, не розкриваючи очі на прогрес, сприйняття нового інформаційного світу, наявної глобалізації, досить великого сплетіння економічних ринків впливових та розвинених країн.


Сьогодні, без

навчання за кордоном

, та не знаючи англійської мови, спеціаліст і випускник вузу багато не вартий. Така людина не зможе стати успішною та знайти більш менш пристойну роботу. Навіть у найпростішій галузі, будь то банківська справа, готельний бізнес, чи менеджерське діло - у списку обов`язкових вимог до кандидата виставляється бездоганне володіння однією, чи більше, іноземними мовами.


Обираючи навчання за кордоном, отримуєш чудову освіту з застосуванням найбільш сучасних технологічних методів, актуальністю та величезнішим досвідом культурного здобуття знань.


Вартість отримання освіти за кордоном набагато більша за українську, і це зрозуміло, але така перспектива відкриває широкі двері у велике майбутнє кожного українця та українки, щоб досягти величезних успіхів та довести усьому світу що в Україні є талановиті та обдаровані люди, які гідні представляти нашу країну на світовій економічній арені та з гордістю нести в серці любов до своєї батьківщини.


Важливим моментом є те, що студенти закордонних вузів можуть покривати оплату за своє навчання протягом року зі своїх заробітків, бо мають можливість і наділені правом працювати та вчитися, а заробітків буде вистачати ще й на харчування.


Навчання у Польщі.


Отримати

уроки польської мови

краще всього у самій Польщі, як всім відомо, занурення у мовну зону найкраще посприяє найшвидшому вивченню іноземної мови на високому рівні.


Відомо, що

вища освіта в Польщі для іноземців

- це не дуже дорогий варіант іноземної освіти, але польські дипломи визнаються в усьому світі, адже Польща входить до Європейського Союзу та надає освіту високого рівня акредитації. Набуття освіти в Польщі більш сприятливе для тих людей, які рішуче крокують на зустріч змінам та мають гарну звичку вирішувати самостійно, у якій країні їм найліпше перебувати, працювати та жити, яке майбутнє подарувати своїм нащадкам.


Перерахуємо головні переваги здобуття освіти в Польщі:


  • Доступна ціна за освіту, співвідносно інших країн світу, розміри якої становлять від 700 до 1300 євро на рік;

  • Диплом Європейського рівня;

  • Високий рівень освіти;

  • Надання великої можливості проходження стажування у найліпших європейських корпораціях;

  • Додаткові наукові стипендії, які можливо отримати, приймаючи активну участь у наукових та практичних дослідженнях у вузі;

  • Вузи у Польщі найчастіше беруть участь у програмах обміну студентами з іншими країнами ЄС для здобуття досвіду та надбання знань;

  • Деякі з ВНЗ видають випускнику обидва диплома двох країн ЄС.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм