Нік Вуйчич - людина без рук і ніг, прилетить знову до Києва, щоб разом з Україною відсвяткувати День Подяки
Категорія
Прес-релізи
Дата публікації

Нік Вуйчич - людина без рук і ніг, прилетить знову до Києва, щоб разом з Україною відсвяткувати День Подяки

Нік Вуйчич - людина без рук і ніг, прилетить знову до Києва, щоб разом з Україною відсвяткувати День Подяки
Джерело:  online.ua

Міжнародне свято День Подяки ще не встигло прижитися в Україні. Можливо, виною є не найлегше життя українців, яке, на жаль, з кожним роком стає більш важким і непередбачуваним. Значним тягарем на плечах людей лежить війна, безробіття, підвищення цін, гнітючі пенсії, страх за завтрашній день і багато інших проблем. Однак, 17 вересня на Свято Подяки до українців приїде спеціальний гість - Нік Вуйчич, людина-легенда, всесвітньо відомий мотиваційний спікер, людина без рук і ніг.

Незважаючи на фізичні обмеження, Нік спритно орудує клавіатурою комп'ютера, грає в футбол, плаває, займається серфінгом, стрибає з парашутом, водить автомобіль. Продуктивності цієї людини може позаздрити кожен: він керує некомерційною організацією «Життя без кінцівок», створеної для допомоги інвалідам. Близько 250 раз в рік виступає зі сцени, написав кілька книг, які миттєво стали бестселерами, знімається в кіно, стає героєм відомих ток-шоу, входить в десятку впливових людей на Планеті. Він одружений і виховує двох синів. Нік впевнений, що він той, хто він є, тільки завдяки вірі в Бога.

За останні два роки українці тричі змогли побачитися і поспілкуватися з Ніком Вуйчичем. В Україні Ніка знають скрізь: від Парламенту до військового шпиталю. Сотні тисяч українців були мотивовані його неординарним життям, історіями з його подорожей по найубогіших місцях нашої планети, його неймовірними перемогами і серцевими одкровеннями. Під час попередніх поїздок він виступав перед багатотисячними аудиторіями, був гостем на бізнес ланчах, учасником прес-конференцій та ток-шоу. Зустрітися з Ніком змогли і герої мультимедійного проекту «Переможцi», які втратили на війні кінцівки, але не занепали духом. Своїм прикладом Нік зміг надихнути і змінити життя цих людей. Його неймовірна мудрість, особистий приклад і гаряча любов до українців - стануть найголовнішою частиною Дня Подяки в цьому році, оскільки він вирішив знову приїхати в Україну щоб підбадьорити українців в цей нелегкий час війни і кризи.

Осінній візит Ніка в Україні буде відрізнятися від всіх інших. 17 вересня о 19:30 відбудеться благодійний виступ Ніка в центрі Києва на Хрещатику. На святі зберуться більше 500 000 чоловік, а завдяки прямій трансляції телеканалу «Надія» почути людину легенду і відсвяткувати День Подяки з українцями зможуть ще 20 країн.

Цього разу Нік буде ділитися своїм головним секретом успіху життя без обмежень - це віра в Бога, віра в себе, віра в мрію, як бути сильним у важкі часи. Він знає секрет, як бути Переможцем, коли всі бачать тебе тим, хто програв. Це - сила, віра і любов, яка всередині Ніка. Це те, що не зломило його, врятувало від життя в приниженні, гнобленні і підняло на висоти. Запрошуємо вас стати частиною цієї масштабної події для натхнення та оновлення нашої нації!

Організатори заходу: Комунікаційне агентство «Ключові стратегії». Головний партнер: Міжнародна мережа жіночих фітнес клубів FitCurves. Додаткова інформація: https://www.facebook.com/NickVujicicUkraine/ http://nick-vujicic.com.ua

Online.ua є медіа партнером заходу.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм