На Русанівській набережній стартують безкоштовні бігові тренування під керівництвом Олександра Кузіна
Категорія
Прес-релізи
Дата публікації

На Русанівській набережній стартують безкоштовні бігові тренування під керівництвом Олександра Кузіна

На Русанівській набережній стартують безкоштовні бігові тренування під керівництвом Олександра Кузіна
Джерело:  online.ua

8 липня о 9.00 на Русанівській Набережній, 12 біля кінотеатру розпочинається серія безкоштовних бігових тренувань, які проводяться вже другий рік поспіль напередодні найпатріотичнішого «Забігу у вишиванках». Як і минулого року, тренування пройдуть під керівництвом майстра спорту міжнародного класу з легкої атлетики Олександра Кузіна. Протягом наступних 7 тижнів ці тренування об’єднають новачків, любителів, а також досвідчених бігунів перед стартом 24 серпня.

На тренуванні кожен зможе обрати свою групу в залежності від рівня підготовки: новачки, учасники з середньою підготовкою та ті, які планують пробігти 5 або 10 км.

Детальній розклад тренувань з Олександром Кузіним ви знайдете на офіційному сайті пробігу.

Нагадаємо, що 24 серпня на Русанівській набережній о 9:00 відбудеться «Забіг у вишиванках», приурочений до святкування Дня Незалежності України. Четвертий рік поспіль завдяки організаторам проекту Президенту ГО «Федерації любителів спорту» Наталії Галацан, а також ідейного натхненника Олександра Кузіна в цей день традиційно пробіжить не тільки Київ, а й інші українські міста – Одеса, Миколаїв, Рівне, Херсон, Нова Каховка, Чернігів та Суми.

 «Забіг у вишиванках» – яскраве, патріотичне, сімейне свято, яке об'єднає українців в цей особливий день на всіх континентах. Крім українських міст до забігу також приєднаються чисельні діаспори з Нью-Йорка, Вашингтону, Дубаї та Лісабону. Головними атрибутами забігу, що символізують свободу і незалежність нашої країни стануть найкрасивіші національні вишиванки, в яких учасники подолають обрану дистанцію.

Заплановано понад 20 000 учасників з усієї України, а також за її межами.

Зареєструватися на забіг можна тут.

Online.ua є медіа партнером заходу

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм