Moschino Funny: пробуджує весняний аромат
Категорія
Прес-релізи
Дата публікації

Moschino Funny: пробуджує весняний аромат

Moschino Funny: пробуджує весняний аромат
Джерело:  parfumeria.ua

Як і любові, Moschino Funny кожен вік підвладний. Здавалося б, грайлива назва визначає юність власниць цієї парфюмованої води. Але навіть дами старшого віку належно оцінюють легкість, ніжність і свіжість аромату.

Перші нотки — апельсин, червона смородина і рожевий перець. Фруктово-ягідний мікс Moschino Funny заворожує своєю енергією, активністю та безпосередністю. Ніби сама весна потрапила у флакон. Сміливість і амбітність — ось що відчувається в цьому парфумі. Він чудово підходить тим, хто не бачить меж у досягненні цілей, хто сміливо крокує назустріч мрії.

При цьому середні ноти значно спокійніші. Жасмин і зелений чай показують, що при всій силі й енергії власниці аромату цінують спокій, ніжність, тепло і затишок. І завершальний акорд — тонкі, ледве вловимі нотки моху і кедрового дерева. Витончений нюанс зможуть відчути лише справжні цінителі парфюмованої музики.

Moschino Funny — це ансамбль, на який чекаєш протягом всієї зими. У ньому виразно чути перше тепле весняне сонце, звук капелі, аромат цвітіння і пробудження. Власниці цього парфуму підкреслюють, що вже настала весна, яка дарує радість і енергію після довгого зимового застою.

Бренд Moschino існує з 1983 року, а в 1986 була відкрита парфумерна лінія виробництва. До неї Франко Москіно, творець бренду, підійшов з такою ж неординарністю, як і до одягу. В одному рекламному ролику була інструкція із застосування туалетної води. Там було написано, що духи потрібно нанести на декольте, зап'ястя і шию, після чого з незворушним виглядом пройтися повз чоловіка. Доводити чоловічу стать до кипіння слід повільно. Тому користуватися парфумами необхідно обережно — не розпорошувати на занадто гарячі тіла. І крім того, виробник не несе відповідальність за надлишок чоловіків, полеглих до ніг жінок. В цей текст вкладена вся суть бренду Moschino — гумор, непересічність і шарм.

Moschino Funny — історія створення

Над цим ароматом працював француз Антоніо Мезандью, парфумер з діда-прадіда. Багато його робіт приховують якусь таємницю, яку можна розкрити, скориставшись туалетною водою. Основна родзинка духів Moschino Funny полягає в їх індивідуальності. На кожній дівчині аромат буде розкриватися по-своєму, створюючи особливий, унікальний відтінок, властивий тільки їй. Якщо аромат не справив належного враження з першого разу, то варто спробувати його трохи пізніше — він обов'язково заграє новими нотками.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм