В Україні стартує проект «Безпечна школа»
Категорія
Прес-релізи
Дата публікації

В Україні стартує проект «Безпечна школа»

В Україні стартує проект «Безпечна школа»
Джерело:  nick-vujicic.com.ua

29 березня 2018 року відбудеться прес-конференція, яка присвячена мотиваційній зустрічі Ніка Вуйчича з українськими школярами, викладачами та батьками на тему: «Як зробити школу безпечною?»

Тема насильства в школі - актуальна надзвичайно. Раз у раз спливає інформація про бійки, переслідування дітей в школі. Від цієї ситуації страждають усі: і жертва, і переслідувачі, і спостерігачі. За даними дослідження ЮНІСЕФ понад 80% дітей у віці від 11 до 17 років стикалися з проблемою травлі в навчальних закладах, 24% дітей стали жертвами буллінгу, а 48% з них нікому не розповідали про ці випадки.

Мета проекту «Безпечна школа»- показати, як розірвати ланцюг насилля, в якому багато дітей живуть роками не тільки школі, але і вдома. Змінити процес комунікації, зробивши її безпечною. Навчити дітей справлятися з негативними емоціями, просити про допомогу, а також поважати чужі особисті границі і відстоювати свої.

Спікерами прес-конференції будуть:

  • Лілія Михайлівна Гриневич - Міністр освіти і науки України.

  • Микола Миколайович Кулеба - Уповноважений Президента України з прав дитини.

  • Нік Вуйчич - всесвітньо відомий австралійський спікер, людина без рук та ніг.

  • Яна Кучеренко - Директор комунікаційної агенції "Ключові стратегії", організатор візитів Ніка Вуйчича в Україну.

Нік Вуйчич ще школярем на власному досвіді пережив знущання від своїх однокласників. Але сьогодні ці складні переживання вже позаду, і тепер він проводить по всьому світу навчальні лекції на тему запобігання буллінгу серед школярів.

Проект проходитиме за підтримки Міністерства освіти і науки України, а також телеканалів 1 + 1 та «Надія», головний спонсор – міжнародна фітнес компанія FitCurves.

Додаткова інформація:

Маріанна Шаповалова 067-363-63-64

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм