Всеукраїнська онлайн виставка «Країна освіти»
Категорія
Прес-релізи
Дата публікації

Всеукраїнська онлайн виставка «Країна освіти»

Всеукраїнська онлайн виставка «Країна освіти»
Джерело:  online.ua

29-30 березня 2018 року відбудеться всеукраїнська онлайн виставка «Країна освіти» - виставка освітніх установ, яка буде проходити на Міжнародному виставковому порталі « ExpoUniverse »

МВП « ExpoUniverse » - це масштабна віртуальна платформа для проведення різноманітних виставок, яка об'єднує в єдиному інформаційному просторі людей з різних країн, стираючи при цьому усі кордони.

Незалежно від місця розташування, учасники та відвідувачі онлайн виставки «Країна Освіти» можуть спілкуватися між собою двома зручними способами: через текстовий чат та відеозв'язок.

«Країна Освіти» - це новий рівень взаємодії школярів, абітурієнтів та їх батьків з навчальними закладами та організаціями. Всі бажаючі отримати нові знання, підвищити свій кваліфікаційний рівень також зможуть знайти для себе корисну інформацію. Онлайн виставка забезпечує безпосередній контакт учасників в реальному часі.

Відвідувачі мають можливість:

  • не виходячи з дому, ознайомитися з навчальними закладами, профільними курсами та молодіжними програмами України та ближнього зарубіжжя;

  • провести бесіду онлайн і задати питання безпосередньо представнику навчального закладу (перелік спеціальностей, умови вступу та інше);

  • дізнатися про найвигідніші і цікаві пропозиції від навчальних закладів.

Цей інноваційний формат ідеальний для сучасної молоді. У звичній для себе обстановці можна з'ясувати всі питання, обрати свою майбутню професію без зайвого клопоту, зберегти свій час та зусилля.

На онлайн виставці «Країна освіти» будуть представлені учасники за напрямками:

  1. Вища і середня освіта

  2. Освіта за кордоном

  3. IT-курси

  4. Профільні курси

  5. Молодіжні програми та стажування (програми з обміну, стажування в компаніях, відпочинок, профільні табори)

Відвідати онлайн виставку дуже легко! Вам лише потрібно зареєструватися на порталі « ExpoUniverse » і перейти на сторінку карти виставки «Країна Освіти», де Ви зможете ознайомитися з усіма учасниками виставки, дізнатися найактуальніші пропозиції від них і отримати усі необхідні відповіді на питання.

Не втрачай можливість обрати своє майбутнє вже сьогодні!

Час роботи менеджерів на стенді: з 10.00 до 18.00

Організатор: МВП «ExpoUniverse»

Відвідування безкоштовне!

З питань участі в онлайн виставці «Країна Освіти» звертатися до наших менеджерів за тел.: +38067 000 16 03, або на електронну пошту: [email protected]

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм