Іграшки, якими граються любителі коміксів
Категорія
Прес-релізи
Дата публікації

Іграшки, якими граються любителі коміксів

Іграшки, якими граються любителі коміксів
Джерело:  online.ua

Комікси, що є окремим напрямком у художній творчості, полюбилися не лише дітям, а й школярам, студентам і багатьом дорослим. Комікси — барвисті історії з елементами фантастики, гумору, де героям доводиться проявляти кмітливість, інтуїцію, фізичну силу і спритність, прикрашають наші будні, роблять їх більш яскравими і виразними. У анімаційних історіях Добро перемагає Зло, але завжди слідує продовження, і це змушує серце завмирати в радісному передчутті наступних серій.

Популярні лего-конструктори, створені за мотивами коміксів

У різні роки розробники ЛЕГО дарували друге життя героям популярних коміксів. Це були відважні ніндзя, персонажі серіалу «Бетмен», а в наші дні — супергерої. Із завмиранням серця діти відкривають коробки, щоб побачити реалістичні фігурки улюблених персонажів, а також їхнє спорядження, техніку, секретну зброю і багато інших речей, які вони зберігають у своєму арсеналі. Безліч багатогранних і різнопланових наборів дозволяють реалізувати творчу фантазію любителям коміксів, включно з тими, що вже добре навчилися конструювати і знають сюжетні лінії популярних сценаріїв.

Таємничі набори ЛЕГО із серії «Зоряні війни»

Усі конструктори Lego гідні захоплення, але набори Лего Зоряні війни стали зразком безпрецедентної популярності в усьому світі. Сотні деталей і компонентів призначені для будівництва захисних укріплень, збірки зорельотів, технічних споруд, полігонів для ведення прицільної стрільби по космічним станціям персонажів, що уособлюють сили зла. У наборах є пристосування для рятувальних операцій, для ремонту кораблів і лайнерів, для швидкого зведення укриттів.

Набори Star Wars охоплюють події повнометражних фільмів і останніх мультсеріалів. Епопея битв Добра і Зла в масштабах Всесвіту стала джерелом натхнення для розробників, які продовжують створювати повномасштабні сюжетні набори. У барвистих коробках знайдуться всі персонажі знаменитої епічної саги: Люк Скайуокер Хан Соло, Чубакка, Дарт Вейдер, Імператор та інші герої, а також представники нових версій: Капітан Фазма, По Дамерон, Рей, Фінн, дроїд ВВ-8. Лицарям Джедая належить показати себе у вирішальній битві з армією клонів, що мають на меті виконати секретний Наказ 66.

У наборах «Зоряні війни» зібрані колекції повстанських і імперських кораблів, новітні види бойової техніки: крокоходи та Імперські Руйнівники. Любителів космічних сюжетів порадують набори Microfighters, де представлені найпопулярніші зразки імперського озброєння, а також міні-фігурки героїв, що керують танками і кораблями.

Продовження епопеї в наборах «Лего» 

Діти і підлітки люблять сюжет «Пробудження Сили», і тому кожен з них буде потішений отримати подарунок гри з цієї серії. Юні конструктори зустрінуться з улюбленими героями із сьомого епізоду епопеї (аж через тридцять років після фільму «Повернення Джедая») і грунтовно підготуються для сутички з Темним боком Сили. Представники Зла стали за цей час ще більш підступними, могутніми і нещадними. У нових комплектах представлена реалістична техніка негативних персонажів, військові кораблі та міжпланетні станції, штурмовики Першого ордена та інші атрибути всіх учасників космічних баталій.

Купити набір ЛЕГО за мотивами відомих коміксів — значить захопити дитину цікавою грою, подарувати можливість ще раз зустрітися з улюбленими героями в реальному світі, дати відчути себе безпосереднім учасником Великих Космічних Подій.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм