Як вибрати бойлер для квартири?
Категорія
Прес-релізи
Дата публікації

Як вибрати бойлер для квартири?

Як вибрати бойлер для квартири?
Джерело:  online.ua

Бойлер — вже практично «маст-хев» в будь-якій квартирі і будинку через зручність і функціональні переваги. З огляду на нестабільність подачі гарячої води, для того, щоб забезпечити максимальний комфорт життя в місті або селі кращим варіантом буде саме купити бойлер — адже саме в нашій країні трапляються досить прикрі перебої з гарячою водою. Ні помитися, ні попрати.

Як правильно вибрати водонагрівач для квартири? Насамперед, вам необхідно хоча б приблизно розрахувати, скільки води ви витрачаєте на побутові потреби. Саме від цих розрахунків залежить необхідна потужність водонагрівача і обсяг накопичувального бака. Крім того, обов'язково варто вибрати модель установки — на стіні, на підлозі або ж під стелею.

Електричні бойлери поділяють на дві основні категорії — різниця між ними не тільки в габаритах, але і в методі нагрівання води:

  • Накопичувальні. Накопичувальні водонагрівачі постійно містять певний обсяг води в накопичувальному баці, періодично нагріваючи його до встановленої власником температури. При виборі накопичувального бойлера важливо звернути увагу на об’єм бака — при покупці надмірно великого бака, ви будете постійно нагрівати зайву воду, що виллється в досить значущі додаткові витрати електроенергії, і як наслідок — збільшення комунальних витрат. Якщо ж навпаки, купити занадто компактний і маленький бойлер, тоді вам дуже часто не вистачатиме гарячої води, що в результаті взагалі не несе сенсу — ви просто витратите зайві гроші;

  • Проточні водонагрівачі. Вони дуже швидко нагрівають воду до зазначеної температури в момент її подачі на змішувач. Такі водонагрівачі можуть подавати гарячу воду в необмеженій кількості, але для її нагрівання потрібен час, що виливається в додаткові витрати самої води. І як наслідок — збільшені витрати на водопостачання. Крім того, якщо вода включена в декількох точках одночасно, то вона може не встигати нагріватися до заданої температури.

Виходячи з параметрів потужності, перш за все, оцініть ваші потреби і вимоги об'єктивно. Наприклад, проточного водонагрівача потужністю 3,5-5 кВт цілком вистачає для дрібних побутових потреб, типу миття посуду — в середньому, вони нагрівають близько півтора літри води в хвилину. Для того, щоб комфортно помитися в душі, потрібно вже більш потужний бойлер потужністю від 6 кВт.

Для квартир, кваліфіковані фахівці рекомендують встановлювати саме накопичувальні водонагрівачі, а для приватних будинків — проточною. Справа в тому, що для коректної роботи проточних водонагрівачів потрібна потужна електропроводка, яка монтується найчастіше саме в приватних будинках.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм