Як вибрати диван
Категорія
Прес-релізи
Дата публікації

Як вибрати диван

Як вибрати диван
Джерело:  online.ua

Придбати хороший диван не так складно, як може здатися на перший погляд. Необхідно визначитися з його типом і знайти найкращу торгову площадку. З цим вам допоможе наша стаття.

Прямий диван або кутовий?

Перше, що необхідно перед покупкою дивана - визначитися з його форм-фактором. Існує два основних типи:

  • Прямі дивани.

  • Кутові дивани.

Перша категорія більш універсальна. За рахунок менших габаритів прямий диван можна легко вписати у вже існуючий інтер'єр. Такий предмет м'яких меблів добре виглядає в будь-якому приміщенні і практично у всіх його частинах: і під стінкою і навіть посередині кімнати, як люблять зонувати квартири в американських серіалах.

Кутовий диван, навпаки, вимагає ретельної підготовки і планування. Необхідно добре продумати, як розмістити даний предмет меблів в приміщенні. Але в разі успіху він може принести особливий мікроклімат, де можна розслабитися, подивитися телевізор або пограти в ігри на великому екрані, навіть провести вечірку з друзями.

Як підібрати інтернет-магазин меблів

Зараз найбільш популярний спосіб покупки дивана - через інтернет-магазин. І дуже важливо розуміти, якому торговельному майданчику віддати перевагу. Основні критерії вибору:

  • Асортимент

Великий асортимент передбачає, що покупець обов'язково підбере собі модель дивана, яка повністю його влаштує. Він зможе вибрати як тип, так і форму з наповненням. Якісний інтернет-магазин пропонує сотні найменувань і поєднань механізмів, оббивок і форм-факторів.

  • Виробництво та доставка

Перевагою буде прямий доступ до виробників меблів, це говорить про гарну репутацію продавця, адже з ним готові працювати великі підприємства. В ідеальному випадку магазин продає дивани власного виробництва. Це передбачає відсутність націнок і доступ до фірмового сервісу після покупки.

Оскільки мова про габариті меблі, які не можна покласти в пакет і відвезти за адресою, важливо відразу думати про доставку. Від умов транспортування залежить довговічність покупки, тому краще делегувати цю роботу фірмовому сервісу магазину, і приймати покупку тільки після того, як вона розташується на потрібному місці в квартирі.

  • Інформаційна підтримка

Хороша торгова площадка, особливо в інтернеті, не приховує інформацію про свої товари. На сайті не повинно становити складності розшукати дані про матеріали, встановленому механізмі трансформації, особливості конструкції, габаритах та інше.

Продавець повинен надати вичерпну кількість фотографій з різних ракурсів. Плюсом буде наявність відеоогляди на продукцію магазину. Це говорить, що торгове підприємство готове розвиватися в справі надання інформації своїм клієнтам.

  • Зворотній зв'язок з покупцями

І нарешті, варто ознайомитися з відгуками покупців. Бажано вже не обмежуватися сайтом виробника, але порівняти їх в різних джерелах. Важливо пам'ятати, що критичні коментарі з'являються частіше, адже задоволені покупкою користувачі в загальній масі не схильні писати про це в мережі.

Всіма необхідними якостями клієнтів порадує інтернет-магазин «Дивани для Нірвани», який можна відвідати за адресою ddn.ua.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм