Найкращі бренди пилососів
Категорія
Прес-релізи
Дата публікації

Найкращі бренди пилососів

Найкращі бренди пилососів
Джерело:  online.ua

Експерти інтернет-магазину «Цифра» знайомлять нас з популярними брендами, які відмінно зарекомендували себе на ринку пилососів.

1 місце — Xiaomi

Пилососи Xiaomi виготовляються з якісних матеріалів, відрізняються тихою роботою (не вище 75 дБ) і широким набором функцій. Надтонкий НЕРА-фільтр безперешкодно вловлює найменші частинки пилу, а розташоване на корпусі підсвічування забезпечує більш комфортне прибирання в темряві. Як правило, пилососи синхронізуються зі смартфоном, технікою можна керувати через спеціально встановлений додаток.

Мінімальний час роботи пилососа — 50 хвилин, на одному заряді можна прибрати близько 200-250 квадратних метрів. Коли заряд закінчився, робот-пилосос автоматично приїжджає на зарядну станцію для підзарядки, а ручні моделі потрібно підключати до мережі через адаптер.

2 місце — Thomas

Пилососи Thomas — найкращі для людей з алергією. У них використовуються інноваційні аквафільтри, які отримали відповідні нагороди. Пилососи вловлюють 100% пилу і очищають повітря на 99,9%. В асортименті Thomas є мішкові, віконні, бездротові, вертикальні, миючі моделі. Серед особливостей:

Среди особенностей:

 • захист двигуна від вологи за допомогою вбудованого датчика;

 • інноваційна система фільтрації;

 • технологія Wet-Jet.

3 місце — Karcher

Karcher пропонує покупцям пилососи для очищення килимів, текстилю, меблів, салонів машин та паркету. В асортименті є: миючі, циклонні моделі, мішкові, з аквафільтром і вертикальні.

4 місце — Philips

Philips випускає побутову техніку «на століття», користувачі стверджують, що ризик поломок мінімальний, відповідно, пилососи служать довше. Популярні пилососи Philips мішкового типу з ультрафільтрами Super Clean Air або НЕРА 13, які утримують до 99% пилу.

Бездротові моделі працюють до 65 хвилин і можуть робити як сухе, так і вологе прибирання.

5 місце — Samsung

Samsung предлагает моющие пылесосы, с мешком или без, беспроводные, ручные и другие. Продукция отличается следующими инновациями:

 1. Турбосистема Anti Tangle. Защищает пылесос от намотавшихся волос и комков шерсти на фильтр, за счет чего сохраняется мощность всасывания.

 2. Эргономичная ручка Easy Grip.

 3. НЕРА-фильтры. Собирают до 99% пыли, отмечены знаком качества «4 звезды № НИИ SLG».

6 місце — Bosch

Bosch випускає пилососи з вигідним співвідношенням ціна-якість. Ідеальне очищення поверхні здійснюється завдяки фірмовим технологіям:

 • EasyClean (моментальне очищення ємності від пилу);

 • Sensor Bagless (контролює повітряний потік і автоматично очищає фільтр);

 • BagBagless (моделі з пилозбірником і пластиковим контейнером);

 • QuattroPower (швидке очищення з мінімальними витратами енергії);

 • SilenceSound (технологія поглинання шуму);

 • HiSpin (новітній двигун, що зменшує споживання енергії).

На сайті y.ua ви зможете підібрати свій ідеальний пилосос, детально ознайомившись з асортиментом та характеристиками товарів.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм