Як вибрати ракетку для бадмінтону?
Категорія
Прес-релізи
Дата публікації

Як вибрати ракетку для бадмінтону?

Як вибрати ракетку для бадмінтону?
Джерело:  online.ua

З проблемою, як вибрати ракетку для бадмінтону, стикаються не тільки любителі й новачки, але і професійні спортсмени. Вибір ускладнює великий асортимент, який пропонують різні бренди. На що слід звернути увагу, щоб купити ракетку для бадмінтону відповідно до особистих вимог і рівнем підготовки, читайте нижче.

Як вірно вибрати ракетку для бадмінтону

Перше, що впливає на вибір моделі — рівень спортсмена. Ракетки бувають декількох класів:

  • базові — недорогі, для аматорських ігор на пікніку. Рама таких моделей виконується зі сталі або алюмінію, відрізняється витривалістю, невибагливістю в зберіганні та догляді;

  • аматорські — для просунутих новачків, які будують серйозні плани в спорті. Замовити модель цього рівня буде актуально тим, хто бажає вдосконалювати навички, а якість базових вже не влаштовує;

  • професійні — купити їх слід лише чинним спортсменам і досвідченим любителям. Дорогі моделі виправдовують вкладення досконалістю конструкції та високоякісними матеріалами.

Ракети всіх модифікацій ви знайдете в інтернет-магазині TennisGo. Є моделі різних дизайнів від Talbot і Yonex — у виборі допоможуть докладний опис і фото. Тут же ви зможете замовити чохол для ракетки, волани та набори на 2 і 4 ракетки з доставкою по всій Україні.

Як вибрати ракетки для бадмінтону: 4 головних характеристики

1. Довжина.

Стандартним вважається розмір 66.5 см. Професіонали частіше обирають ракетки довжиною 67.5 і навіть 68 см (актуально для високорослих спортсменів).

Короткі екземпляри дають більший контроль, а довгі — більш потужний удар.

2. Вага.

У більшості випадків маса не перевищує 100 м. Чим важче, тим більш руйнівними буде удар, разом з тим, знижується керованість. Професіонали воліють легкі зразки, не більше 85 м. Новачку краще придивитися до середнього значення, щоб уникнути травм і розтяжок.

3. Баланс.

Баланс впливає на точність і тяжкість удару. Як підібрати баланс ракетки для бадмінтону, безпомилково знають досвідчені гравці. Початківцям спортсменам варто робити вибір, виходячи зі стилю гри.

Зсув балансу до краю збільшує силу удару, що цінується гравцями з наступальним стилем. Центр тяжкості в рукоятці буде актуальним любителям захисту і парних ігор. Нейтральне розташування балансу дозволяє комбінувати різні прийоми.

4. Жорсткість.

Ракетки бувають Stiff, Medium, Flexible. Жорсткий стрижень дозволяє чітко контролювати волан, моделі з гнучкою структурою підійдуть початківцям і любителям, забезпечують дальність польоту волана.

Це далеко не всі параметри, що впливають на комфортну гру, сюди можна включити показник пружності струн, форму обода, матеріали та інші характеристики. Якщо ви сумніваєтеся, зверніться до консультантів інтернет-магазину ТенісГо. Вони допоможуть підібрати ракетку для бадмінтону, врахують всі вимоги, переваги й досвід гри. В асортименті ракетки для бадмінтону, які зарекомендували себе, як надійні, перевірені професійними спортсменами моделі.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм