Здорова спина без ліків та операції: міф чи реальність сучасної вертебрології
Категорія
Прес-релізи
Дата публікації

Здорова спина без ліків та операції: міф чи реальність сучасної вертебрології

Здорова спина без ліків та операції: міф чи реальність сучасної вертебрології
Джерело:  online.ua

Стирання міжхребцевих дисків, зношення суглобів, зміни в кістковій тканині — це природний процес старіння нашого організму. Однак сучасний спосіб життя пришвидшує дегенеративні зміни в хребті, спричиняючи появу різних захворювань спини. Все частіше навіть у молодих людей діагностують протрузії та грижі. Та у разі своєчасного звернення до лікаря і за умови правильного лікування, больовий синдром можна зняти вже після перших сеансів терапії. Інститут вертебрології та реабілітації використовує комплексний підхід у лікуванні проблем зі спиною: у 99 % випадків це повністю безпечні методи без хірургічного втручання. Чи дійсно можна вилікувати спину без операції та постійного приймання ліків, пропонуємо дізнатися більш детально.

Комплексний підхід — запорука швидкої реабілітації

Раніше майже кожному другому пацієнту з діагнозом «грижа міжхребцевих дисків» призначалася операція. Сучасні технології, дослідження, досвід лікарів дають змогу повністю позбутися болю та проблем зі спиною без хірургічного втручання. Вертебрологічний центр IVR у Києві — це медичний центр лікування захворювань хребта, де можна відразу пройти повне обстеження та сеанси реабілітації.

Команда лікарів клініки — висококваліфіковані спеціалісти, які надають повний спектр медичних послуг. Сучасне технічне та апаратне оснащення центру дає змогу проводити безпечне, а головне ефективне лікування навіть складних хвороб без операцій. Як «говорять» відгуки пацієнтів, полегшення настає вже після 1–2 сеансу.

Все це результат комплексного індивідуального підходу до кожного пацієнта. На першій консультації лікар-вертебролог знайомиться зі скаргами хворого, проводить первинний огляд та за потреби призначає додаткову діагностику. Виявлення точної причини, запевняють лікарі, це більша половина успіху лікування. Далі, залежно від стану хворого та діагнозу, рекомендуються різні методи лікування.

Як лікує спину центр вертебрології: сучасні безопераційні методи

Для кожного пацієнта розробляється індивідуальна програма лікувально-профілактичних занять та сеансів. Серед них:

  • кінезіотерапія — лікування та реабілітація рухом. Сюди входить лікувальна гімнастика, заняття на спеціальних медичних тренажерах. Комплекси спрямовані на зміцнення м’язів, корекцію хребта;

  • масаж та мануальні техніки, зокрема унікальна технологія «короткого важелю» — це ефективний метод, який пришвидшує одужання та є невід’ємною частиною реабілітаційного процесу;

  • фізіотерапія — лікувальні процедури для зняття спазму, м’язової компресії, поліпшення кровообігу та живлення тканин.

Іноді, якщо болі дуже сильні, можуть проводитися лікувальні блокади. Але всі методи обов’язково становлять собою комплексну програму та доповнюють один одного. Це є запорукою успішного лікування будь-яких проблем зі спиною. Філії клінік є у Львові та Івано-Франківську, де приймають пацієнтів з усієї України.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм