Пантенол: широкі можливості і пропоновані форми
Категорія
Прес-релізи
Дата публікації

Пантенол: широкі можливості і пропоновані форми

Пантенол: широкі можливості і пропоновані форми
Джерело:  online.ua

Виробники косметики для догляду за шкірою і волоссям часто використовують в рецептурах вітаміни. Характерним прикладом є вітамін В5, який добре відомий нам під іншою назвою - пантенол. Залежно від концентрації, застосовується як основний або допоміжний компонент. У мультирегіональному інтернет-магазині MAKEUP ви можете купити пантенол в формі спрею, а також різноманітну косметичну продукцію в складі якої він присутній.

Традиційне застосування

Вперше вітамін В5 був отриманий у 1933 році, а потім він отримав ще одну назву - пантотенова кислота. Спочатку ця речовина застосовувалося виключно як терапевтичний препарат або в комплексі з іншими вітамінами. Сьогодні він широко поширений, як зовнішній засіб у формі спрею. У формулу такого продукту також входять поверхнево-активні речовини, спеціальні інгредієнти для підвищення сумісності компонентів і збільшення терміну придатності, гліцерин, рослинні екстракти, необхідний для розпилення газ.

Основне призначення:

  • відновлення структури шкіри після опіків різного походження (сонячні, термічні);

  • профілактика і усунення запалень та алергічних реакцій;

  • загоєння пошкоджень, заспокоєння покривів;

  • прискорення обмінних процесів;

  • поліпшення стану дерми після обвітрювання або тривалого перебування на сонці;

  • заспокоєння покривів після гоління, пілінгу, депіляції.

Цей продукт не застосовується для загоєння відкритих, мокнучих ран і не наноситься на слизові оболонки. Практично не викликає алергії, але можлива індивідуальна непереносимість окремих інгредієнтів, присутніх в складі спрею.

Знайомимося з іншими можливостями

Пантенол входить в формули кремів, масок, бальзамів, гігієнічних засобів (наприклад, гелів для інтимної гігієни). Концентрація зазвичай не перевищує 2-3%, але окремі серії містять до 5% цього вітаміну. Вважається, що він найчастіше використовується, як сонцезахисний засіб і для створення рівномірної засмаги, але у нього є цілий ряд інших корисних властивостей:

  • Догляд за волоссям та шкірою голови. Стимулює зростання пасом, зміцнює коріння, підвищує пружність і еластичність. Відновлює структуру волосяних стрижнів, усуває дискомфорт, печіння, лущення, які виникають після фарбування. Часто включається в формулу засобів для профілактики посічених кінчиків, а також зменшує сухість і ламкість.

  • Лікування постакне. Нанесення не виконується на початковій або гострій стадії вугрової висипки, а тільки після того, як запалення заспокоїлось та необхідно прискорити загоєння.

  • Антивіковий дію. Треба визнати, що омолоджуючий ефект виражений незначно, тому буде помітний на самій ранній стадії старіння. Важливо звернути увагу на склад і вікові рекомендації виробника. Коли пантенол використовується спільно з іншими антивіковими компонентами, то спільними зусиллями вони здатні зменшити глибину зморшок і підтягнути контури обличчя, тому такі комплекси підійдуть і для зрілої шкіри. Самостійно активує обмінні процеси, що дозволяє підвищити тонус покривів.

  • Нормалізація водного балансу. Здатний глибоко проникати в пори і захоплювати з собою молекули води. В результаті досягається необхідний рівень зволоженості.

Пантенол - це активний косметичний засіб що добре переноситься. Він показує високу результативність за умови, що проблеми, які необхідно усунути, відповідають можливостям і призначенню цього продукту.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм