Найбезпечніші автомобілі для пенсіонерів
Категорія
Прес-релізи
Дата публікації

Найбезпечніші автомобілі для пенсіонерів

Найбезпечніші автомобілі для пенсіонерів
Джерело:  online.ua

Можна бути молодим душею скільки завгодно, але тілу не накажеш: ресурси людського організму не безмежні. З віком можливості зменшуються, і з'являються нові потреби. Доводиться адаптувати свої споживчі звички, в тому числі й автомобільні.

Volvo V90

Це універсал-версія седана S90, яку шведська компанія представила у 2016 році й випускає до цього часу. "Вольво" відома як безпечна марка, і В90 підтримала репутацію, отримавши у 2017 дуже високі оцінки від Euro NCAP - європейської програми оцінки безпеки автомобілів.

Обладнується дизельними двигунами (потужність - 190 і 235 кінських сил), бензиновими (250 і 320 к.с.), а також гібридною установкою на 407 "коней". Якщо мова йде про стару машину, то багато що залежить і від її стану. Дізнатися історію експлуатації ви можете за VIN-кодом на сайті carvertical.com/ua/ru.

Toyota RAV4

SUV-автомобілі в цілому безпечніші маленьких просто внаслідок законів фізики. Компактний кросовер від "Тойоти" в його новітньому, п'ятому поколінні вже в стандартній комплектації оснащений задньою камерою і фірмовим пакетом активних систем активної Safety Sense 2.0.

Audi Q7

Ще один кросовер, на цей раз - німецький, преміальний, повнорозмірний. Першу генерацію презентували у 2005, а десять років по тому з'явилася друга, яку і випускають зараз. Цікаво, що в стартовому поколінні цю "Ауді" критикували за зайву міцність: конструкція була такою потужною, що при лобовому зіткненні представляла підвищену небезпеку для людей в іншому авто.

Модель 2015 року одержала від Euro NCAP нагороду "Просунутий" за результатами краш-тестів.

Купуючи машину з пробігом, переконайтеся, що попередній власник обходився з нею належним чином і вона зберегла закладений виробником рівень безпеки. Перевірити історію можна по ВІН-номеру - таку послугу надають спеціалізовані сайти-декодери.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм