Офіс Apple в Україні: що зміниться для українських користувачів
Категорія
Прес-релізи
Дата публікації

Офіс Apple в Україні: що зміниться для українських користувачів

Офіс Apple в Україні: що зміниться для українських користувачів
Джерело:  online.ua

У Києві відкрився перший офіційний офіс Apple. У ньому не можна буде купити iPhone 12 Pro за нижчими цінами, але завдяки появі представництва корпорації підвищиться якість сервісу і з ринку зникне «сіра» продукція.

Чим буде займатися офіс?

Нудьгувати менеджерам київського офісу не доведеться. У його завдання буде входити організація поставок техніки з заводів, оформленням всіх митних питань (розмитнення товару), розподіл їх серед українських дистриб'юторів і роздрібних магазинів. Також спільно з компанією «Арбіс-Україна» будуть здійснюватися поставки комплектуючих, запчастин та інструментів для офіційних сервісних центрів. За рахунок централізованої системи поставок корпорація сподівається очистити ринок від «сірої» продукції і контрабанди (підробок).

Чи корпорація Apple буде вживати жорсткі заходи в формі маски-шоу і вилучення контрабандної продукції. Експерти впевнені, що будуть вживатися цивілізовані методи боротьби, характерні для практики на американському ринку.

Ще один напрямок діяльності київського офісу - контроль за якістю сервісу роздрібних дистриб'юторів. А для підвищення рівня наданих послуг офіс буде проводитися спеціальне навчання для продавців магазинів, менеджерів і співробітників сервісом в форматі тренінгів та семінарів. Для цього офіс уже приступив до пошуку україномовних тренерів.

В кінцевому рахунку від цього виграє покупець. Впевненість в якості продукції та послуг з обслуговування, гарантії покупки оригінального «білого» гаджета - це, безсумнівно, піде на користь українському ринку. Гірше стане тільки «сірим» і недобросовісним продавцям.

А де купувати «яблучну» техніку?

Щоб купити macbook M1Air,айфон або планшет на вигідних умовах, вам потрібно звернутися в мережу магазинів Apple в Києві My Cloud Store. Це офіційний дистриб'ютор бренду, в якому ви можете купити або замовити в інтернет-магазині з доставкою по Україні гарантовано оригінальну техніку, аксесуари за найкращими цінами. Є власний сервісний центр.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм